Soğutma Sistemi:
Çekmece Sayısı:
6
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
233 kWh
Ses Seviyesi:
38 dB
Yükseklik:
1912 mm

Arçelik 2783 DEB Derin Dondurucu Fiyatları

Arçelik 2783 Deb 8 Çekmeceli No Frost Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: CENNET YEŞİL – MUAMMER YEŞİL ADİ ORTAKLIĞI

48.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 48499.00
Arçelik 2783 DEB 404 L Yapay Zeka Teknolojili 8 Bölmeli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: cennetmuameryesilort

48.566,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 48566.46
Arçelik 2783 DEB Yapay Zeka Teknolojili 8 Bölmeli Derin Dondurucu - Var

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri | 1 yorum

51.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 51900.00
Arçelik 2783 DEB Yapay Zeka Teknolojili 8 Bölmeli Derin Dondurucu - Var

Satıcı: Gözde-Yetkili Bayi | 1 yorum

54.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 54490.00
Arçelik 2783 DEB 404 L Yapay Zeka Teknolojili 8 Bölmeli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: alatasdtm

55.798,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 55798.98
Arçelik 2783 Deb 8 Bölmeli Derin Dondurucu

Satıcı: Altın Mobilya AS

57.784,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 57784.10
Arçelik 2783 Deb D Enerji Sınıfı 8 Bölmeli Derin Dondurucu 57.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 57990.00
Arçelik 2783 DEB 8 Çekmeceli No Frost Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: Altın Mobilya

59.799,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 59799.08
Arçelik 2783 DEB 8 Çekmeceli No Frost Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: GÖNÜLSOKAK

61.376,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 61376.62
Arçelik 2783 DEB Yapay Zeka Teknolojili 8 Bölmeli Derin Dondurucu

Satıcı: Gönül Sokak

63.209,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 63209.10
Arçelik 2783 DEB 8 Çekmeceli No Frost Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: gönülsokak

63.448,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 63448.80

Arçelik 2783 DEB Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Arçelik 2783 DEB Derin Dondurucu Temel Özellikleri

6
233 kWh
38 dB
1912 mm

Arçelik 2783 DEB Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1912 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 813 mm
• Ağırlık 89 kg
• Kapı Sayısı 1
• Toplam Bölme Sayısı 8
• Çekmece Sayısı 6
• Kapı Açık Uyarısı Var

PERFORMANS

• Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi 11 saat
• Hızlı Dondurma Var
• Enerji Sınıfı (A-G) D
• Yıllık Enerji Tüketimi 233 kWh
• Ses Seviyesi 38 dB

Arçelik 2783 DEB Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.