Soğutma Sistemi:
Çekmece Sayısı:
4
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
197 kWh
Ses Seviyesi:
37 dB
Yükseklik:
1457 mm

Beko 7053 MB Derin Dondurucu Fiyatları

Beko 7053 MB 5 Bölmeli Derin Dondurucu

Satıcı: KILIÇLAR BEYAZ EŞYA | 31 yorum

17.530,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 17530.50
Beko 7053MB 196 L Statik Derin Dondurucu

Satıcı: kaanlarbeyazesya

17.576,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 17576.07
Beko 7053MB 196 L Statik Derin Dondurucu

Satıcı: aldemiras

17.620,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 17620.56
Beko 7053 MB 5 Bölmeli Derin Dondurucu

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ | 31 yorum

17.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 17799.00
Beko 7053 Mb 5 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya

18.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 18890.00
Beko 7053 Mb 5 Bölmeli Derin Dondurucu

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

18.993,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 18993.90
Beko 7053MB STATİK DERİN DONDURUCU

Satıcı: Akpınar Beko Bursa

19.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 19899.00
Beko 7053MB STATİK DERİN DONDURUCU

Satıcı: Bingöl Ticaret - Beko

20.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 20499.00
Beko 7053 MB 5 Bölmeli Derin Dondurucu

Satıcı: Onlinebeko

21.132,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 21132.81
Beko 7053 MB 5 Bölmeli Derin Dondurucu

Satıcı: Safran

21.160,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 21160.00
Beko 7053 MB 5 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

22.238,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 22238.55
Beko 7053 MB Beyaz Derin Dondurucu 22.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

12 22490.00

Beko 7053 MB Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Beko 7053 MB Derin Dondurucu Temel Özellikleri

4
197 kWh
37 dB
1457 mm

Beko 7053 MB Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Dondurucu
• Ürün Yapısı Çekmeceli
• Kullanım Şekli Dikey
• Soğutma Sistemi Statik
• Net Hacim 196 lt
• Dondurma Kapasitesi 8 kg
• Diğer Özellikler Buzluk Kapı Yönü Çevirebilme

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1457 mm
• Genişlik 540 mm
• Derinlik 575 mm
• Ağırlık 45 kg
• Kapı Sayısı 1
• Toplam Bölme Sayısı 5
• Çekmece Sayısı 4
• Kapı Açık Uyarısı Var

PERFORMANS

• Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi 15 saat
• Hızlı Dondurma Var
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 197 kWh
• Ses Seviyesi 37 dB

Beko 7053 MB Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.