Soğutma Sistemi:
Çekmece Sayısı:
5
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
215 kWh
Ses Seviyesi:
36 dB
Yükseklik:
1710 mm

Beko 7072 MB Derin Dondurucu (Beyaz) Fiyatları

Beko 7072 Mb 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya

21.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 21499.00
Beko 7072 MB 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

21.559,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 21559.02
Beko 7072 MB Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Piranlar Beko Marmara

21.670,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 21670.00
Beko 7072 MB Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: ÖZGÜR BEKO

21.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 21689.00
Beko 7072 Mb Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: ilcandtm

22.180,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 22180.50
Beko 7072 MB 7 Çekmeceli Derin Dondurucu - Var

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ | 19 yorum

23.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 23199.00
Beko 7072 Mb Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: kaanlarbeyazesya

23.435,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 23435.07
Beko 7072 MB 7 Çekmeceli Derin Dondurucu - Var

Satıcı: GÜVEN AL MOBİLYA | 19 yorum

24.087,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 24087.00
Beko 7072 Mb 7 Bölmeli Derin Dondurucu

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

25.926,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

9 25926.40
Beko 7072 MB 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: onlinebeko

27.350,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 27350.88
Beko 7072 MB 7 Bölmeli Derin Dondurucu

Satıcı: Onlinebeko

28.180,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 28180.21
Beko 7072 MB Beyaz Derin Dondurucu 29.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

12 29990.00
Beko 7072 MB 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

35.610,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

13 35610.75

Beko 7072 MB Derin Dondurucu (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Beko 7072 MB Derin Dondurucu Ürün Ailesi

Beko 7072 MB Beyaz Derin Dondurucu Beyaz 21.499,00 TL
Beko 7072 MI Inox Derin Dondurucu Inox 26.575,00 TL

Beko 7072 MB Derin Dondurucu (Beyaz) Temel Özellikleri

5
215 kWh
36 dB
1710 mm

Beko 7072 MB Derin Dondurucu (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Dondurucu
• Ürün Yapısı Çekmeceli
• Kullanım Şekli Dikey
• Soğutma Sistemi Statik
• Net Hacim 244 lt
• Dondurma Kapasitesi 13 kg
• Diğer Özellikler Kapı Yönü Çevirebilme Mekanik Sensörlü

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1710 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 640 mm
• Ağırlık 55.5 kg
• Kapı Sayısı 1
• Toplam Bölme Sayısı 7
• Çekmece Sayısı 5

PERFORMANS

• Hızlı Dondurma Var
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 215 kWh
• Ses Seviyesi 36 dB

Beko 7072 MB Derin Dondurucu (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.