Çekmece Sayısı:
5
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
203 kWh
Ses Seviyesi:
42 dB
Yükseklik:
1610 mm

Bosch GSV29VWE0N Derin Dondurucu Fiyatları

Bosch Gsv29vwe0n 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: beyazstore

21.165,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 21165.70
Bosch Gsv29vwe0n 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: GÜMÜŞCÜ D.T.M

22.029,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 22029.80
Bosch GSV29VWE0N Serie 4 E Enerji Sınıfı 206 Lt 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: senalpazar

22.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 22500.00
Bosch GSV29VWE0N 206 LT 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: beyazesyadtm

22.785,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 22785.00
Bosch GSV29VWE0N Serie 4 E Enerji Sınıfı 206 Lt 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: ÖZBATARAY BOSCH

22.908,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 22908.00
Bosch GSV29VWE0N 206 LT 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: eviminkeyfi | 61 yorum

23.222,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 23222.10
BOSCH GSV29VWE0N Serie 4 Solo Derin Dondurucu 161 x 60 cm Beyaz

Satıcı: TEKUĞUR DTM | 176 yorum

23.436,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 23436.00
BOSCH GSV29VWE0N Serie 4 Solo Derin Dondurucu 161 x 60 cm Beyaz

Satıcı: İZMİR_GLD | 176 yorum

23.482,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 23482.50
Bosch A++ 217 l 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: ASYA 06

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 25999.00
Bosch A++ 217 l 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: severevim

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 25999.00
Bosch GSV29VWE0N 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: NETTEENUCUZ

27.829,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 27829.30
Bosch GSV29VWE0N 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: webdeteknoloji

29.449,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

12 29449.05

Bosch GSV29VWE0N Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Bosch GSV29VWE0N Derin Dondurucu Temel Özellikleri

5
203 kWh
42 dB
1610 mm

Bosch GSV29VWE0N Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1610 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 690 mm
• Ağırlık 59 kg
• Kapı Sayısı 1
• Toplam Bölme Sayısı 6
• Çekmece Sayısı 5
• Kapı Açık Uyarısı Var

PERFORMANS

• Hızlı Dondurma Var
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 203 kWh
• Ses Seviyesi 42 dB

Bosch GSV29VWE0N Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.