Soğutma Sistemi:
Çekmece Sayısı:
5
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
210 kWh
Ses Seviyesi:
42 dB
Yükseklik:
1760 mm

Bosch GSV33VIE0N Derin Dondurucu Fiyatları

Bosch Gsv33vıe0n 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: beyazstore

25.437,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 25437.70
Bosch GSV33VIE0N 231 LT 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: yepyenihome

25.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 25749.00
Bosch GSV33VIE0N Serie 4 E Enerji Sınıfı 231 Lt 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: kapidakifirsat

25.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 25998.00
Bosch GSV33VIE0N 231 Lt 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Inox

Satıcı: fırsatderyası | 96 yorum

27.618,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 27618.99
Bosch GSV33VIE0N 231 Lt 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Inox

Satıcı: tunahangrup | 96 yorum

28.727,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 28727.70
Bosch Gsv33vıe0n 231 Lt 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Inox

Satıcı: Tunahan Grup-Marmara

29.006,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 29006.30
Bosch GSV33VIE0N 231 LT 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: Goktaslarprestij

29.564,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 29564.70
Bosch GSV33VIE0N Serie 4 E Enerji Sınıfı 231 Lt 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: senalpazar

29.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 29700.00
Bosch Gsv33Vie0N E Enerji Sınıfı 242 Lt Çekmeceli Derin Dondurucu Inox 32.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 32999.00
Bosch Gsv33vfl0n Inox 7 Çekmeceli Derin Dondurucu 32.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 32999.00
Bosch Inox 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: yılmazev2

33.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 33550.00
Bosch Inox 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: İstanbulankastre

33.553,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 33553.92
Bosch GSV33VIE0N Serie 4 Inox Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: webdeteknoloji

35.149,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 35149.05
Bosch GSV33VIE0N 231 Lt 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Inox

Satıcı: webdeteknoloji

35.149,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

14 35149.05

Bosch GSV33VIE0N Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Bosch GSV33VIE0N Derin Dondurucu Temel Özellikleri

5
210 kWh
42 dB
1760 mm

Bosch GSV33VIE0N Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1760 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 690 mm
• Ağırlık 64 kg
• Kapı Sayısı 1
• Toplam Bölme Sayısı 7
• Çekmece Sayısı 5
• Kapı Açık Uyarısı Var

PERFORMANS

• Hızlı Dondurma Var
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 210 kWh
• Ses Seviyesi 42 dB

Bosch GSV33VIE0N Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.