Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
164 kWh
Ses Seviyesi:
39 dB
Yükseklik:
845 mm

Kumtel HFR-100 Derin Dondurucu Fiyatları

Kumtel 3 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu 88L HFR-100

Satıcı: AntGroup | 148 yorum

9.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 9300.00
Kumtel 3 Çekmeceli Dikey Dondurucu 88L HFR-100

Satıcı: UlusalAvm

9.199,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 9199.08
Kumtel Hfr-100 3 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Ulusal Avm

9.548,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 9548.90
Kumtel 3 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu 88L Hfr-100

Satıcı: KUTLAY TİCARET

10.009,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 10009.10
Kumtel 3 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu 88L HFR-100

Satıcı: Zeki Elektronik | 148 yorum

10.127,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 10127.70
KUMTEL 3 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu 88L

Satıcı: BORAKS

10.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 10900.00
Kumtel HFR-100 88 LT 3 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: kumtelturkiye

10.991,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 10991.67
Kumtel HFR-100 88 LT 3 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: Bir-Tıkla-kapında

11.253,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 11253.00
KUMTEL 3 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu 88L

Satıcı: KUMTEL

12.409,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 12409.00
Kumtel 3 Çekmeceli Dikey Dondurucu 88L HFR-100

Satıcı: BORAKS

14.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 14179.00

Kumtel HFR-100 Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Kumtel HFR-100 Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 574 mm
• Derinlik 553 mm
• Kapı Sayısı 1
• Toplam Bölme Sayısı 3

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 164 kWh
• Ses Seviyesi 39 dB

Kumtel HFR-100 Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.