Çekmece Sayısı:
5
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
203 kWh
Ses Seviyesi:
42 dB
Yükseklik:
1610 mm

Profilo DF1029WEVV Derin Dondurucu Fiyatları

Profilo Df1029wevv 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Explore Dtm İstanbul

18.142,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 18142.50
Profilo DF1029WEVV E Sınıfı 206 lt 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Ab-Store | 332 yorum

19.529,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 19529.07
Profilo DF1029WEVV 206 LT Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: profilobursa

19.669,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 19669.50
Profilo Df1029wevv 206 Lt Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: veradtm06

20.010,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 20010.00
Profilo Df1029wevv 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Kurumsal Mağaza

20.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 20299.00
Profilo Df1029wevv 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: istereyonXL

20.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 20399.00
Profilo DF1029WEVV E Sınıfı 206 lt 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: kapidakifirsat

20.697,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 20697.70
Profilo DF1029WEVV E Sınıfı 206 lt 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: EROĞLU MAĞAZACILIK | 332 yorum

21.017,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 21017.07
Profilo DF1029WEVV 206 LT Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: ankastrelife

21.371,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 21371.40
Profilo DF1029WEVV E Sınıfı 206 lt 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: ArvenaAnkara

25.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 25799.00
PROFILO DF1029WEVV SOLO DERIN DONDURUCU BEYAZ

Satıcı: SEFA HOME

30.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 30240.00

Profilo DF1029WEVV Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Profilo DF1029WEVV Derin Dondurucu Temel Özellikleri

5
203 kWh
42 dB
1610 mm

Profilo DF1029WEVV Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Dondurucu
• Ürün Yapısı Çekmeceli
• Kullanım Şekli Dikey
• Net Hacim 206 lt
• Dondurma Kapasitesi 15 kg
• Diğer Özellikler Elektronik Sıcaklık Ayarı

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1610 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 650 mm
• Ağırlık 65 kg
• Kapı Sayısı 1
• Toplam Bölme Sayısı 6
• Çekmece Sayısı 5
• Kapı Açık Uyarısı Var

PERFORMANS

• Hızlı Dondurma Var
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 203 kWh
• Ses Seviyesi 42 dB

Profilo DF1029WEVV Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.