Soğutma Sistemi:
Çekmece Sayısı:
5
Net Hacim:
Yıllık Enerji Tüketimi:
229 kWh
Ses Seviyesi:
39 dB
Yükseklik:
1760 mm

Profilo DF1133WENN Derin Dondurucu Fiyatları

Profilo Df1133wenn Nofrost Derin Dondurucu 93 Cm Yükseklik 61 Cm Genişlik Çekmeceli Tasarım

Satıcı: ENSU

24.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 24990.00
Profilo Df1133wenn Nofrost Derin Dondurucu Solo 7 Çekmeceli Dikey Beyaz

Satıcı: ENSU

25.004,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 25004.00
Profilo DF1133WENN Solo 225 L 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu Beyaz

Satıcı: BİR-TUŞLA-SENDE | 1 yorum

27.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 27900.00
Profilo DF1133WENN NOFROST Solo 7 Çekmeceli Dikey Beyaz Derin Dondurucu

Satıcı: VERADTM | 34 yorum

30.214,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 30214.77
Profilo DF1133WENN Solo 225 L 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu Beyaz

Satıcı: profiloistanbul

30.218,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 30218.89
Profilo DF1133WENN NOFROST Solo 7 Çekmeceli Dikey Beyaz Derin Dondurucu

Satıcı: BakserLTD | 34 yorum

30.689,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 30689.07
Profilo DF1133WENN 225 L NoFrost Büro Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: Kurumsal Mağaza

31.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 31899.00
Profilo DF1133WENN 225 L NoFrost Büro Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: kapidakifirsat

32.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 32200.00
Profilo DF1133WENN Derin Dondurucu

Satıcı: Profilo Bakırköy

32.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 32200.00
Profilo DF1133WENN 225 L NoFrost Büro Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: Explore Avm

33.135,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 33135.00

Profilo DF1133WENN Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Profilo DF1133WENN Derin Dondurucu Temel Özellikleri

5
229 kWh
39 dB
1760 mm

Profilo DF1133WENN Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Dondurucu
• Ürün Yapısı Çekmeceli
• Kullanım Şekli Dikey
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Net Hacim 225 lt
• Diğer Özellikler Kapı Yönü Çevirebilme Sıcaklık Uyarı Lambası

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1760 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 690 mm
• Ağırlık 62.4 kg
• Kapı Sayısı 1
• Çekmece Sayısı 5
• Kapı Açık Uyarısı Var

PERFORMANS

• Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi 9 saat
• Hızlı Dondurma Var
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 229 kWh
• Ses Seviyesi 39 dB

Profilo DF1133WENN Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.