Soğutma Sistemi:
Çekmece Sayısı:
4
Net Hacim:
Yıllık Enerji Tüketimi:
196 kWh
Ses Seviyesi:
43 dB
Yükseklik:
1470 mm

Samsung RZ20DG3001WW Derin Dondurucu Fiyatları

Samsung Rz20dg3001wwtr Tek Kapılı Derin Dondurucu

Satıcı: Bembeyaz

17.932,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 17932.80
Samsung Rz20Dg3001Wwtr Tek Kapılı Derin Dondurucu

Satıcı: BEMBEYAZ SHOP

18.417,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 18417.48
Samsung Rz20Dg3001Wwtr Tek Kapılı Derin Dondurucu

Satıcı: Smartman

18.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 18650.00
Samsung RZ20DG3001WW 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: mediamarkt

20.181,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 20181.00
Samsung Rz20dg3001wwtr Beyaz Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: Gizerler

20.485,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 20485.60
Samsung RZ20DG3001WW 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: SCENTER

20.567,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 20567.40
Samsung RZ20DG3001WW 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: Teknosa

20.579,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 20579.02
Samsung RZ20DG3001WWTR 160 lt Tek Kapılı Derin Dondurucu E Enerji Sınıfı Çekmeceli Tasarım

Satıcı: Teknosa | 135 yorum

20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 20999.00
Samsung Rz20Dg3001Wwtr E Enerji Sınıfı 188 L Derin Dondurucu Beyaz 20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 20999.00
Samsung Rz20dg3001wwtr Tek Kapılı Derin Dondurucu 20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 20999.00
Samsung Derin Dondurucu Rz20dg3001wwtr

Satıcı: MediaMarkt

21.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 21000.00
Samsung RZ20DG3001WW 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: MEDIAMARKT

21.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 21000.00
Samsung RZ20DG3001WWTR 160 lt Tek Kapılı Derin Dondurucu E Enerji Sınıfı Çekmeceli Tasarım

Satıcı: GÖKMEN | 135 yorum

21.181,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

13 21181.68
Samsung Derin Dondurucu Rz20dg3001wwtr

Satıcı: Samsung Türkiye

22.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 22799.00
Samsung 188L 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Kolay Açılır Kapı - Beyaz 23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

15 23999.00

Samsung RZ20DG3001WW Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Samsung RZ20DG3001WW Derin Dondurucu Temel Özellikleri

4
196 kWh
43 dB
1470 mm

Samsung RZ20DG3001WW Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1470 mm
• Genişlik 630 mm
• Derinlik 545 mm
• Ağırlık 47 kg
• Kapı Sayısı 1
• Toplam Bölme Sayısı 6
• Çekmece Sayısı 4

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 196 kWh
• Ses Seviyesi 43 dB

Samsung RZ20DG3001WW Derin Dondurucu Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ebubekir E* Profil Resmi

1 yorum

Ebubekir E* No frost diye aldım servis geldi kurdu statikmis hayal kırıklığı bilgiyi düzeltin başkaları mağdur olmasın sıkı epey kullanıcısıyım gerçekten süper uygulama ama tek biyere takılıp kalmamak lazım herseyi iyi okumak lazım
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Yaşanan durum için çok üzgünüz.
Uyarınız sonrası bilgi teyit edilip güncellenmiştir.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.