Çekmece Sayısı:
5
Net Hacim:
Yıllık Enerji Tüketimi:
195 kWh
Ses Seviyesi:
42 dB
Yükseklik:
1460 mm

Siemens GS24VVWE0N Derin Dondurucu Fiyatları

Siemens GS24VVWE0N 182 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: cfcon-line

19.948,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 19948.50
Siemens GS24VVWE0N 182 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu - Var

Satıcı: Gama Ev Aletleri | 9 yorum

20.552,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 20552.07
Siemens GS24VVWE0N 182 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu - Var

Satıcı: GÖKMEN | 9 yorum

21.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 21390.00
Siemens GS24VVWE0N Derin Dondurucu

Satıcı: kapidakifirsat

21.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 21499.00
Siemens Gs24vvwe0n 182 Lt 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: Carsidangelsin

22.358,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 22358.70
Siemens GS24VVWE0N 182 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: carsidangelsin

23.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 23250.00
Siemens Gs24vvwe0n 146 X 60 Cm Beyaz Statik Solo Derin Dondurucu

Satıcı: İzmir Dayanıklı DTM

23.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 23580.00
Siemens GS24VVWE0N 182 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: KEA Ev Aletleri

23.919,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 23919.08
Siemens GS24VVWE0N iQ300 Solo Derin Dondurucu 146 x 60 cm Beyaz

Satıcı: Fırsatlarderyası DTM

24.699,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 24699.05
Siemens 146 x 60 cm Beyaz Statik Solo Derin Dondurucu

Satıcı: Fırsatlarderyası

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 24999.00
Siemens GS24VVWE0N 146x60 cm Solo Beyaz Derin Dondurucu

Satıcı: ALC DTM

25.649,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 25649.05
Siemens 146 x 60 cm Beyaz Statik Solo Derin Dondurucu

Satıcı: Siemens İzmir

27.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 27900.00

Siemens GS24VVWE0N Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Siemens GS24VVWE0N Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Dondurucu
• Ürün Yapısı Çekmeceli
• Kullanım Şekli Dikey
• Net Hacim 182 lt
• Diğer Özellikler Kapı Yönü Çevirebilme

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1460 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 650 mm
• Ağırlık 55.4 kg
• Toplam Bölme Sayısı 6
• Çekmece Sayısı 5

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 195 kWh
• Ses Seviyesi 42 dB

Siemens GS24VVWE0N Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.