Çekmece Sayısı:
5
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
210 kWh
Ses Seviyesi:
42 dB
Yükseklik:
1760 mm

Siemens GS33VVIE0N Derin Dondurucu Fiyatları

Siemens GS33VVIE0N 242 LT 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: gurbuzgrup

27.359,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 27359.67
Siemens GS33VVIE0N 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: kapidakifirsat

28.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 28399.00
Siemens GS33VVIE0N 242 LT 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: cempas

30.326,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 30326.37
Siemens GS33VVIE0N 242 LT 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: GÖKMEN

30.492,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 30492.00
Siemens GS33VVIE0N 242 LT 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: firsatlarderyasi | 59 yorum

31.619,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 31619.07
Siemens Gs33vvıe0n 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: ÖZGÜÇLÜ

32.259,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 32259.50
Siemens GS33VVIE0N 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: BABAOĞLU DTM

32.660,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 32660.00
Siemens Gs33vvıe0n Derin Dondurucu 7 Çekmeceli Inox

Satıcı: Beyazon

33.242,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 33242.30
Siemens GS33VVIE0N 7 Çekmeceli 231 L E Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: Fırsatlarderyası DTM

33.724,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 33724.05
Siemens A++ 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Gs33vvıe0n

Satıcı: Fırsatlarderyası

33.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 33999.00
Siemens A++ 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Gs33vvıe0n

Satıcı: İstanbulankastre

35.083,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 35083.40
Siemens GS33VVIE0N Derin Dondurucu

Satıcı: Babaoglu Siemens

39.498,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 39498.17

Siemens GS33VVIE0N Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Siemens GS33VVIE0N Derin Dondurucu Temel Özellikleri

5
210 kWh
42 dB
1760 mm

Siemens GS33VVIE0N Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Dondurucu
• Ürün Yapısı Çekmeceli
• Kullanım Şekli Dikey
• Net Hacim 231 lt
• Dondurma Kapasitesi 28 kg
• Diğer Özellikler Arıza Uyarı Sinyali Elektronik Isı Göstergesi ve Ayarı

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1760 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 650 mm
• Ağırlık 63.5 kg
• Kapı Sayısı 1
• Toplam Bölme Sayısı 7
• Çekmece Sayısı 5
• Kapı Açık Uyarısı Var

PERFORMANS

• Hızlı Dondurma Var
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 210 kWh
• Ses Seviyesi 42 dB

Siemens GS33VVIE0N Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.