Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
496.4 kWh
Yükseklik:
945 mm

Uğur UDD 565 T D/S Derin Dondurucu Fiyatları

Uğur UDD 565 T D/S R63 416 L Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: tumbeyazesyalar

32.810,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 32810.40
Uğur UDD 565 T D/S R63 416 L Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: yamanbeyazesya

34.874,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 34874.07
Uğur UDD 565 T D/S R63 Beyaz Yatay Derin Dondurucu

Satıcı: GİZERLER

36.035,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 36035.00
Uğur Udd 565 T D/s R63 Sandık Tipi 416 Lt Dondurucu/soğutucu - Teslimatta Kurulum

Satıcı: Klas Mağaza

37.399,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 37399.02
Uğur Udd 565 T D/S Derin Dondurucu

Satıcı: Azizoğlu Beyaz Eşya

38.639,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 38639.08
Uğur UDD 565 T D/S Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: Azizoğlu Beyaz Eşya

38.639,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 38639.08
Uğur Udd 565 T D/s Sandık Tipi Derin Dondurucu 89 cm Yükseklik Beyaz Renk Statik Dondurma - Var

Satıcı: AzizogluBeyazEsya

39.524,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 39524.07
Uğur Derin Dondurucu Sandık Tipi Udd 565 T D-s R63

Satıcı: AzizogluBeyazEsya

41.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 41899.00
Uğur UDD 565 T D/S R63 İÇİ KROM DERİN DONDURUCU

Satıcı: AzizogluBeyazEsya

45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 45999.00

Uğur UDD 565 T D/S Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Uğur UDD 565 T D/S Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Dondurucu
• Ürün Yapısı Sandık Tipi
• Kullanım Şekli Yatay
• Net Hacim 449 lt
• Brüt Hacim 466 lt
• Dondurma Kapasitesi 32 kg
• Diğer Özellikler Led İç Aydınlatma 3 Sepet

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 945 mm
• Genişlik 1504 mm
• Derinlik 695 mm
• Ağırlık 65 kg

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi 496.4 kWh

Uğur UDD 565 T D/S Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.