Net Hacim:
Yıllık Enerji Tüketimi:
554.8 kWh
Yükseklik:
895 mm

Uğur UDD 665 T D/S Derin Dondurucu Fiyatları

Uğur Udd 665 T D/S 513 Lt Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: SENDEKALDI PRİME

41.302,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 41302.80
Uğur UDD 665 T D/S 513 Lt Sandık Tipi Beyaz Derin Dondurucu

Satıcı: COLD CİTY ISITMA SOĞUTMA

42.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 42750.00
Uğur UDD 665 T D/S 513 LT Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: yamanbeyazesya

44.267,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 44267.07
Uğur UDD 665 T D/S 513 Lt Sandık Tipi Beyaz Derin Dondurucu

Satıcı: Sendekaldı

44.789,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 44789.75
Uğur UDD 665 T D/S 513 LT Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: senolsogutmaltd

45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 45999.00
Uğur Udd 665 T D/S R63 Blok Kapaklı Derin Dondurucu

Satıcı: SENDEKALDI

46.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 46690.00
Uğur Udd 665 T D/s R63 C Enerji Sınıfı 513 lt Statik Yatay Derin Dondurucu

Satıcı: Gizerler | 1 yorum

47.136,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 47136.04
Uğur UDD 665 T D/S R63 Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: Electro Beyaz Shop

47.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 47349.00
Uğur Udd 665 T D/s R63 C Enerji Sınıfı 513 lt Statik Yatay Derin Dondurucu

Satıcı: tumbeyazesyalar | 1 yorum

48.313,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 48313.50
Uğur Udd 665 T D/S R63 Blok Kapaklı Derin Dondurucu

Satıcı: AzizogluBeyazEsya

56.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 56899.00

Uğur UDD 665 T D/S Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Uğur UDD 665 T D/S Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Dondurucu
• Ürün Yapısı Sandık Tipi
• Kullanım Şekli Yatay
• Net Hacim 513 lt
• Diğer Özellikler Led İç Aydınlatma 3 Sepet

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 895 mm
• Genişlik 1804 mm
• Derinlik 695 mm

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi 554.8 kWh

Uğur UDD 665 T D/S Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.