Soğutma Sistemi:
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
170 kWh
Ses Seviyesi:
39 dB
Yükseklik:
895 mm

Uğur UED 280 DGT G D/S R64 Derin Dondurucu Fiyatları

Uğur UED 280 DGT G D/S R64 Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: Electro Beyaz Shop

29.399,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 29399.02
Uğur Ued 280 Dgt G D/S R64 Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP

29.715,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 29715.30
Uğur Ued 280 Dgt G D/S R64 Yatay Derin Dondurucu Beyaz

Satıcı: VEYİSOĞLU

30.393,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 30393.30
Uğur UED280 DGT G D/S R64 Yatay Derin Dondurucu Beyaz

Satıcı: exploreavm

31.248,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 31248.00
Uğur Ued 280 Dgt G D/s R64 Beyaz Yatay Derin Dondurucu

Satıcı: Explore Avm

31.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 31990.00
Uğur Ued 280 Dgt G D/s R64 Beyaz Yatay Derin Dondurucu

Satıcı: Nova Pazarlama

32.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 32990.00
Uğur Ued 280 Dgt G D/s R64 Sandık Tipi Beyaz Derin Dondurucu - 236 lt

Satıcı: buradabulus | 103 yorum

33.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 33000.00
Uğur Ued 280 Dgt G D/s R64 Sandık Tipi Beyaz Derin Dondurucu - 236 lt

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP | 103 yorum

33.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 33149.00
Uğur UED280 DGT G D/S R64 Yatay Derin Dondurucu Beyaz

Satıcı: VEYİSOĞLU

33.842,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 33842.70

Uğur UED 280 DGT G D/S R64 Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Uğur UED 280 DGT G D/S R64 Derin Dondurucu Temel Özellikleri

170 kWh
39 dB
895 mm

Uğur UED 280 DGT G D/S R64 Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 895 mm
• Genişlik 984 mm
• Derinlik 700 mm

PERFORMANS

• Hızlı Dondurma Var
• Enerji Sınıfı (A-G) D
• Yıllık Enerji Tüketimi 170 kWh
• Ses Seviyesi 39 dB

Uğur UED 280 DGT G D/S R64 Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.