Soğutma Sistemi:
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Ses Seviyesi:
38 dB
Yükseklik:
895 mm

Uğur UED 380 D/S Derin Dondurucu Fiyatları

Uğur UED 380 D/S R65 330 LT Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: tumbeyazesyalar

28.272,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 28272.00
Uğur Ued 380 D/S 323 Lt Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: Yeni Acem Ticaret

29.815,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 29815.00
Uğur UED 380 D/S R65 330 LT Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: yamanbeyazesya

30.224,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 30224.07
Uğur Ued 380 D/S R65 330 Lt Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: tumbeyazesyalar

30.629,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 30629.70
Uğur Ued 380 D/S Sandık Tipi Derin Dondurucu

Satıcı: ERDOĞAN AVM GAZİANTEP

31.577,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 31577.00
Uğur UED 380 D/s 323 Lt Sandık Tipi Derin Dondurucu E Enerji Sınıfı ile Düşük Enerji Tüketimi

Satıcı: AzizogluBeyazEsya | 75 yorum

35.060,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 35060.07
Uğur UED 380 D/s 323 Lt Sandık Tipi Derin Dondurucu E Enerji Sınıfı ile Düşük Enerji Tüketimi

Satıcı: azizoğludtm | 75 yorum

35.339,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 35339.07
Uğur Ued 380 D/S Derin Dondurucu

Satıcı: Azizoğlu Beyaz Eşya

35.833,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 35833.08
Uğur Ued 380 D/s Derin Dondurucu

Satıcı: EVORA HOME MAĞAZALARI

37.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 37499.00
Uğur Ued 380 D/s R65 Sandık Tipi Beyaz Derin Dondurucu

Satıcı: EVORA HOME MAĞAZALARI

37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 37999.00

Uğur UED 380 D/S Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Uğur UED 380 D/S Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 895 mm
• Genişlik 1284 mm
• Derinlik 700 mm

PERFORMANS

• Ses Seviyesi 38 dB
• Otomatik Buz Hazırlama Yok

Uğur UED 380 D/S Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.