Soğutma Sistemi:
Çekmece Sayısı:
6
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
222 kWh
Ses Seviyesi:
39 dB
Yükseklik:
1705 mm

Uğur UED 6204 DTK NF R65 Derin Dondurucu Fiyatları

Uğur UED 6204 DTK NF R65 205 LT 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: tumbeyazesyalar

25.451,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 25451.00
Uğur UED 6204 DTK NF R65 6 Çekmeceli Dikey No Frost Derin Dondurucu

Satıcı: revadtm

25.461,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 25461.00
Uğur Ued 6204 Dtk Nf R65 205 Lt 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: REVA DTM

26.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 26299.00
Uğur Ued 6204 Dtk Nf R65 205 Lt 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: tumbeyazesyalar

26.311,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 26311.70
Uğur UED 6204 DTK NF R65 6 Çekmeceli Dikey No Frost Derin Dondurucu

Satıcı: ElectroBeyazShop

26.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 26499.00
Uğur Ued 6204 Dtk Nf R65 6 Çekmeceli Dikey No Frost Derin Dondurucu

Satıcı: revadtm | 2 yorum

26.737,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 26737.50
Uğur UED 6204 DTK NF R65 205 LT 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: revadtm | 1 yorum

26.830,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 26830.50
Uğur Ued 6204 Dtk Nf R65 6 Çekmeceli No-Frost Derin Dondurucu - Beyaz - E Enerji Sınıfı

Satıcı: ENSU | 34 yorum

26.877,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 26877.00
Uğur DERİN DONDURUCU

Satıcı: ŞENOL SOĞUTMA

26.888,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 26888.00
Uğur DERİN DONDURUCU

Satıcı: revadtm1

26.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 26990.00
Uğur UED 6204 DTK NF R65 6 Çekmeceli Dikey No Frost Derin Dondurucu

Satıcı: Electro Beyaz Shop

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 26999.00
UĞUR UED 6204 DTK NF 6 ÇEKMECELİ NO FROST DERİN DONDURUCU 204 LİTRE

Satıcı: revadtm

27.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 27600.00

Uğur UED 6204 DTK NF R65 Derin Dondurucu Fiyat Geçmişi

Uğur UED 6204 DTK NF R65 Derin Dondurucu Temel Özellikleri

6
222 kWh
39 dB
1705 mm

Uğur UED 6204 DTK NF R65 Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Dondurucu
• Ürün Yapısı Çekmeceli
• Kullanım Şekli Dikey
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Net Hacim 204 lt
• Dondurma Kapasitesi 11 kg
• Diğer Özellikler Kapı Yönü Çevirebilme 10 Yıl Kompresör Garantisi

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1705 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 540 mm
• Kapı Sayısı 1
• Toplam Bölme Sayısı 6
• Çekmece Sayısı 6

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 222 kWh
• Ses Seviyesi 39 dB

Uğur UED 6204 DTK NF R65 Derin Dondurucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.