Soğutma Sistemi:
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
292 kWh
Ses Seviyesi:
42 dB
Yükseklik:
1722 mm

Uğur UED 7238 DTK NF DGT D/S R66 Derin Dondurucu (Beyaz) Fiyatları

Uğur UED 7238 DTK NF DGT D/S R66 238 LT 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: cekaceka

31.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 31280.00
Uğur Ued 7238 Dtk Nf Dgt D/S R66/R65 No Frost 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: YAKALA GELSİN

32.022,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 32022.90
Uğur Ued 7238 Dtk Nf Dgt D/S R66/R65 No Frost 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: revadtm1

32.948,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 32948.00
Uğur Ued 7238 Dtk Nf Dgt D/S R66/R65 No Frost 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: MİR DTM

32.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 32949.00
Uğur Ued 7238 Dtk Nf Dgt D/S R66 7 Çekmeceli Dikey No Frost Derin Dondurucu

Satıcı: Çetinbaş Group Mağazaları

34.579,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 34579.10
Uğur UED 7238 DTK NF DGT D/S R66 238 LT 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: zbeyazeşya

35.788,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 35788.00
Uğur Ued 7238 Dtk Nf Dgt D/S R66 No Frost 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Azizoğlu Beyaz Eşya

36.707,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 36707.08
Uğur Ued 7238 Dtk Nf Dgt D/s R66 No Frost Çekmeceli Beyaz Derin Dondurucu - Analog Ekran

Satıcı: Çetinbaş Group | 2479 yorum

38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 38999.00
Uğur Ued 7238 Dtk Nf Dgt D/s R66 No Frost Çekmeceli Beyaz Derin Dondurucu - Analog Ekran

Satıcı: Hades Elektronik | 2479 yorum

46.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 46900.00

Uğur UED 7238 DTK NF DGT D/S R66 Derin Dondurucu (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Uğur UED 7238 DTK NF DGT D/S R66 Derin Dondurucu Ürün Ailesi

Uğur UED 7238 DTK NF DGT D/S R66 Beyaz Derin Dondurucu Beyaz 31.280,00 TL
Uğur UED 7238 DTK NFI DGT D/S R66 Gri Derin Dondurucu Gri 41.399,08 TL

Uğur UED 7238 DTK NF DGT D/S R66 Derin Dondurucu (Beyaz) Temel Özellikleri

292 kWh
42 dB
1722 mm

Uğur UED 7238 DTK NF DGT D/S R66 Derin Dondurucu (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Dondurucu
• Ürün Yapısı Çekmeceli
• Kullanım Şekli Dikey
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Net Hacim 238 lt
• Dondurma Kapasitesi 11.1 kg
• Diğer Özellikler Elektronik Gösterge

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1722 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 632 mm
• Ağırlık 60 kg
• Kapı Sayısı 1
• Toplam Bölme Sayısı 7

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) F
• Yıllık Enerji Tüketimi 292 kWh
• Ses Seviyesi 42 dB

Uğur UED 7238 DTK NF DGT D/S R66 Derin Dondurucu (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.