Soğutma Sistemi:
Çekmece Sayısı:
4
Net Hacim:
Yıllık Enerji Tüketimi:
246 kWh
Ses Seviyesi:
39 dB
Yükseklik:
1850 mm

Uğur UED 8274 DTK NF D/S DGT R65 Derin Dondurucu (Beyaz) Fiyatları

Uğur Ued 8274 Dtk Nf D/S Dgt R65 274 L Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: VEYİSOĞLU

38.386,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 38386.60
Uğur UED 8274 DTK NF D/S DGT R65 274 L Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: VEYİSOĞLU

39.050,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 39050.70
Ued 8274 Dtk Nf D/s Dgt R65 - 7 Bölmeli No Frost Derin dondurucu - Var

Satıcı: Veyisoğlu | 13 yorum

39.887,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 39887.70
Uğur Ued 8274 Dtk Nf D/S Dgt R65 Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: onlineprofilo

41.119,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 41119.20
Uğur Ued 8274 Dtk Nf D/s Dgt R65 4 Çekmeceli 3 Raflı 274 Litre No-Frost Dikey Derin Dondurucu / Soğutucu - Teslimatta Kurulum

Satıcı: Klas Mağaza

41.684,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 41684.46
Uğur UED 8274 DTK NF D/S DGT R65 274 L Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: gizerler

44.450,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 44450.12
Uğur UED 8274 DTK NF D/S DGT R65 274 Lt. Beyaz Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: GİZERLER

45.026,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 45026.36
Uğur UED 8274 DTK NF D/S DGT R65 Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: revadtm

45.356,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 45356.00
Uğur UED 8274 DTK NF D/S DGT R65 274 Lt. Beyaz Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: revadtm

47.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 47500.00
Uğur Ued 8274 Dtk Nf D/S Dgt R65 7 Bölmeli NoFrost Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: ÇETİNBAŞ GROUP

49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 49999.00
Uğur Ued 8274 Dtk Nf D/S Dgt R65 7 Bölmeli NoFrost Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: GOK-PA

52.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 52499.00

Uğur UED 8274 DTK NF D/S DGT R65 Derin Dondurucu (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Uğur UED 8274 DTK NF D/S DGT R65 Derin Dondurucu Ürün Ailesi

Uğur UED 8274 DTK NF D/S DGT R65 Beyaz Derin Dondurucu Beyaz 38.386,60 TL
Uğur UED 8274 DTK NFI D/S Dgt R65 Derin Dondurucu Gri 42.593,10 TL

Uğur UED 8274 DTK NF D/S DGT R65 Derin Dondurucu (Beyaz) Temel Özellikleri

4
246 kWh
39 dB
1850 mm

Uğur UED 8274 DTK NF D/S DGT R65 Derin Dondurucu (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Dondurucu
• Ürün Yapısı Çekmeceli
• Kullanım Şekli Dikey
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Net Hacim 274 lt
• Diğer Özellikler 10 Yıl Kompresör Garantisi

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1850 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 660 mm
• Kapı Sayısı 2
• Toplam Bölme Sayısı 7
• Çekmece Sayısı 4

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 246 kWh
• Ses Seviyesi 39 dB

Uğur UED 8274 DTK NF D/S DGT R65 Derin Dondurucu (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.