Ürün Tipi:
Ürün Yapısı:
Kullanım Alanı:
Kullanım Şekli:
Temizlik Bölgesi:
Zemin
Parfüm:
Organik Sertifikası:
Yok
Vegan Sertifikası:
Yok

Bingo Yüzey Temizleyici Lavanta Çiçekleri 2.5 lt Fiyatları

Bingo Fresh Lavanta Çiçekleri Yüzey Temizleyici 2500 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

270,40 TL

(108,16 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 270.40
Bingo Fresh Yüzey Temizleyici Lavanta Çiçekleri 24 X 2500 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

4.210,40 TL

(70,17 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 4210.40
Bingo Fresh Yüzey Temizleyici Lavanta Çiçekleri 4 X 2500 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

781,50 TL

(78,15 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 781.50
Bingo Fresh Yüzey Temizleyici Lavanta Çiçekleri 6 X 2500 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

1.232,40 TL

(82,16 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1232.40
Bingo Fresh Yüzey Temizleyici Lavanta Çiçekleri 3 X 2500 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

619,70 TL

(82,63 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 619.70
Bingo Fresh Lavanta Çiçekleri Yüzey Temizleyici 2 X 2500 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

457,80 TL

(91,56 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 457.80
Bingo Fresh Yüzey Temizleyici Lavanta Çiçekleri 2 X 2500 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

457,80 TL

(91,56 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 457.80
Bingo Yüzey Temizleyici Fresh Lavanta 2.5 Lt

Satıcı: IYAŞ AVM

296,00 TL

(118,40 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 296.00
Bingo Fresh Yüzey Temizleyici Lavanta Çiçekleri 2500 ML

Satıcı: otuz2

332,55 TL

(133,02 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 332.55

Bingo Yüzey Temizleyici Lavanta Çiçekleri 2.5 lt Fiyat Geçmişi

Bingo Yüzey Temizleyici Lavanta Çiçekleri 2.5 lt Ürün Ailesi

Bingo Yüzey Temizleyici Lavanta Çiçekleri 2.5 lt Deterjan 270,40 TL(70,17 TL/gr/ml)
Bingo Yüzey Temizleyici Lavanta Çiçekleri 1 lt Deterjan Fiyat bulunamadı

Bingo Yüzey Temizleyici Lavanta Çiçekleri 2.5 lt Temel Özellikleri

Zemin
Yok

Bingo Yüzey Temizleyici Lavanta Çiçekleri 2.5 lt Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

• Ürün Yapısı Sıvı
• Parfüm Parfümlü
• Organik Sertifikası Yok
• Vegan Sertifikası Yok

Bingo Yüzey Temizleyici Lavanta Çiçekleri 2.5 lt Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.