Ürün Tipi:
Ürün Yapısı:
Kullanım Alanı:
Kullanım Şekli:
Temizlik Bölgesi:
Zemin
Parfüm:
Organik Sertifikası:
Yok
Vegan Sertifikası:
Yok

Bingo Yüzey Temizleyici Lovely 2.5 lt Fiyatları

Bingo Fresh Yüzey Temizleyici, Lovely, 2,5 Lt

Satıcı: Amazon.com.tr

138,99 TL

(55,60 TL/lt)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

1 148.99
Bingo Fresh Yüzey Temizleyici Lovely 12 X 2500 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

2.157,30 TL

(71,91 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2157.30
Bingo Fresh Lovely Yüzey Temizleyici 4 X 2500 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

781,50 TL

(78,15 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 781.50
Bingo Fresh Yüzey Temizleyici Lovely 3 X 2500 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

619,70 TL

(82,63 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 619.70
Bingo Fresh Yüzey Temizleyici Lovely 6 x 2500 ML

Satıcı: otuz2

1.249,70 TL

(83,31 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 1249.70
Bingo Fresh Lovely Yüzey Temizleyici 2.5 L

Satıcı: REBMEL AVM

218,00 TL

(87,20 TL/lt)

+ 82,50 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 228
Bingo Fresh Yüzey Temizleyici Lovely 2 X 2500 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

457,80 TL

(91,56 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 457.80
Bingo Fresh Yüzey Temizleyici Lovely 2500 ML

Satıcı: rebmelavm

229,90 TL

(91,96 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 229.90
Bingo Fresh Lovely Yüzey Temizleyici 2.5 L

Satıcı: LİLİTH

305,00 TL

(122,00 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 305.00
Bingo Fresh Yüzey Temizleyici Lovely 2500 ML

Satıcı: otuz2

332,55 TL

(133,02 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 332.55

Bingo Yüzey Temizleyici Lovely 2.5 lt Fiyat Geçmişi

Bingo Yüzey Temizleyici Lovely 2.5 lt Ürün Ailesi

Bingo Yüzey Temizleyici Lovely 2.5 lt Deterjan 138,99 TL(55,60 TL/gr/ml)
Bingo Yüzey Temizleyici Lovely 1 lt Deterjan 221,20 TL(122,38 TL/gr/ml)

Bingo Yüzey Temizleyici Lovely 2.5 lt Temel Özellikleri

Zemin
Yok

Bingo Yüzey Temizleyici Lovely 2.5 lt Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

• Ürün Yapısı Sıvı
• Parfüm Parfümlü
• Organik Sertifikası Yok
• Vegan Sertifikası Yok

Bingo Yüzey Temizleyici Lovely 2.5 lt Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.