Ürün Tipi:
Ürün Yapısı:
Kullanım Alanı:
Kullanım Şekli:
Temizlik Bölgesi:
Zemin
Parfüm:
Organik Sertifikası:
Yok
Vegan Sertifikası:
Yok

Bingo Yüzey Temizleyici Masal 2.5 lt Fiyatları

Bingo Fresh Yüzey Temizleyici Masal 2,5 L

Satıcı: İNDEA

255,00 TL

(102,00 TL/lt)

+ 81,25 TL Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 265
Bingo Fresh Yüzey Temizleyici Masal 24 X 2500 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

457,80 TL

(7,63 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 457.80
Bingo Fresh Yüzey Temizleyici Masal 12 X 2500 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

2.157,30 TL

(71,91 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 2157.30
Bingo Fresh Yüzey Temizleyici Masal 6 X 2500 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

1.105,30 TL

(73,69 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 1105.30
Bingo Fresh Masal Yüzey Temizleyici 6 X 2500 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

1.112,20 TL

(74,15 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 1112.20
Bingo Fresh Yüzey Temizleyici Masal 4 X 2500 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

781,50 TL

(78,15 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 781.50
Bingo Fresh Masal Yüzey Temizleyici 4 X 2500 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

781,50 TL

(78,15 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 781.50
Bingo Fresh Yüzey Temizleyici Masal 2 X 2500 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

457,80 TL

(91,56 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 457.80
Bingo Fresh Masal Yüzey Temizleyici 2 X 2500 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

457,80 TL

(91,56 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 457.80
Bingo Fresh Yüzey Temizleyici Masal 2500 ML

Satıcı: otuz2

332,55 TL

(133,02 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 332.55

Bingo Yüzey Temizleyici Masal 2.5 lt Fiyat Geçmişi

Bingo Yüzey Temizleyici Masal 2.5 lt Ürün Ailesi

Bingo Yüzey Temizleyici Masal 2.5 lt Deterjan 255,00 TL(7,63 TL/gr/ml)
Bingo Yüzey Temizleyici Masal 1 lt Deterjan Fiyat bulunamadı

Bingo Yüzey Temizleyici Masal 2.5 lt Temel Özellikleri

Zemin
Yok

Bingo Yüzey Temizleyici Masal 2.5 lt Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

• Ürün Yapısı Sıvı
• Parfüm Parfümlü
• Organik Sertifikası Yok
• Vegan Sertifikası Yok

Bingo Yüzey Temizleyici Masal 2.5 lt Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.