Ürün Tipi:
Ürün Yapısı:
Kullanım Alanı:
Kullanım Şekli:
Yıkama Sayısı:
Organik Sertifikası:
Yok
Vegan Sertifikası:
Yok

Finish Limonlu Bulaşık Makinesi Parlatıcı 800 ml Fiyatları

Finish Limonlu Bulaşık Makinesi Parlatıcı & Kurutucu 800 ml

Satıcı: Ambar Express

302,89 TL

(378,61 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 302.89
Finish Bulaşık Makinesi Parlatıcı Limonlu 2 x 800 ml

Satıcı: Ambar Express

465,20 TL

(290,75 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 465.20
Finish Bulaşık Makinesi Parlatıcı & Kurutucu Sıvı Limon 800 ml

Satıcı: temizliginuzmanlari

341,90 TL

(427,38 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 341.90
Finish Bulaşık Makinesi Parlatıcı & Kurutucu Limonlu (1 x 800 ml) (2 paketi)

Satıcı: Amazon.com.tr

553,70 TL

(692,13 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 563.7
Finish Bulaşık Makinesi Parlatıcı Limon 800ml + Makine Temizleyici Sıvı 2 X 250 ml

Satıcı: temizliginuzmanlari

603,06 TL

(753,83 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 603.06
Finish Bulaşık Makinesi Parlatıcı 800 Ml Limon + Bulaşık Makinesi Temizleyici Sıvı 2 X 250 Ml

Satıcı: Finish Türkiye

634,80 TL

(793,50 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 634.80
Finish Bulaşık Makinesi Parlatıcı & Kurutucu Sıvı Limon 800 MLx 2

Satıcı: temizliginuzmanlari

683,81 TL

(854,76 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 683.81
Finish Bulaşık Makinesi Parlatıcı & Kurtucu, Limon, 800ml + Tuz, 2x1500gr (2 paketi)

Satıcı: Amazon.com.tr

868,26 TL

(1.085,33 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 878.26

Finish Limonlu Bulaşık Makinesi Parlatıcı 800 ml Fiyat Geçmişi

Finish Limonlu Bulaşık Makinesi Parlatıcı 800 ml Ürün Ailesi

Finish Limonlu Bulaşık Makinesi Parlatıcı 400 ml Deterjan 126,90 TL(317,25 TL/gr/ml)
Finish Limonlu Bulaşık Makinesi Parlatıcı 800 ml Deterjan 302,89 TL(290,75 TL/gr/ml)

Finish Limonlu Bulaşık Makinesi Parlatıcı 800 ml Temel Özellikleri

Yok

Finish Limonlu Bulaşık Makinesi Parlatıcı 800 ml Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

• Ürün Yapısı Sıvı
• Organik Sertifikası Yok
• Vegan Sertifikası Yok

Finish Limonlu Bulaşık Makinesi Parlatıcı 800 ml Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.