Ürün Tipi:
Ürün Yapısı:
Toz
Kullanım Alanı:
Çamaşır Tipi:
Beyazlar
Kullanım Şekli:
Yıkama Sayısı:
Parfüm:
Organik Sertifikası:
Yok

Omo Active Fresh Toz Çamaşır Deterjanı 1.5 kg Fiyatları

Omo Active Fresh Beyazlar Toz Deterjanı 1.5 KG 199,00 TL

(132,67 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 209
Omo Marka: Matik Toz Çamaşır Deterjanı 1,5 Kg Active Fresh 8690637533983 Kategori: Çamaşır Deterjan

Satıcı: Erden Ticaret

222,50 TL

(148,33 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 232.5
Omo Matik 1,5 Kg. Active Fresh ( toz deterjan )

Satıcı: Çağrı Ambalaj ve Temizlik

234,00 TL

(156,00 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 244
Omo Active Fresh Beyazlar Toz Deterjanı 1.5 Kg

Satıcı: Çağrı ambalaj ve temizlik

235,90 TL

(157,27 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 245.9
Omo Active Fresh Beyazlar Toz Deterjanı 1.5 Kg X 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

499,90 TL

(166,63 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 499.90
Omo Active Fresh Beyazlar Toz Deterjanı 1.5 Kg x 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

521,10 TL

(173,70 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 521.10
Omo Active Fresh Beyazlar İçin Toz Çamaşır Deterjanı 1.5 Kg

Satıcı: Erden Ticaret

266,10 TL

(177,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 266.10
Omo Matik 1,5 Kg. Active Fresh ( toz deterjan )

Satıcı: HÜRBA

319,41 TL

(212,94 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 319.41
Omo Active Fresh Beyazlar Toz Deterjanı 1.5 Kg 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

649,00 TL

(216,33 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 659
Omo Matik 1,5 Kg. Active Fresh ( toz deterjan )

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

325,67 TL

(217,11 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 325.67

Omo Active Fresh Toz Çamaşır Deterjanı 1.5 kg Fiyat Geçmişi

Omo Active Fresh Toz Çamaşır Deterjanı 1.5 kg Temel Özellikleri

Toz
Beyazlar
Yok
Vegan Sertifikası:
Yok

Omo Active Fresh Toz Çamaşır Deterjanı 1.5 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

• Ürün Yapısı Toz
• Parfüm Parfümlü
• Organik Sertifikası Yok
• Vegan Sertifikası Yok

Omo Active Fresh Toz Çamaşır Deterjanı 1.5 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.