Ürün Tipi:
Ürün Yapısı:
Kullanım Alanı:
Kullanım Şekli:
Parfüm:
Organik Sertifikası:
Yok
Vegan Sertifikası:
Yok

Pril Klasik Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon 1350 gr Fiyatları

Pril Sıvı Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı Power Limon 1350 Gr 159,95 TL

(118,48 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 169.95
Pril Adana Portakalı Türkiye Serisi Sıvı Bulaşık Deterjanı 1306ml, Adana Portakalı 1.35kg 2li paket

Satıcı: Amazon.com.tr

298,00 TL

(110,37 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 308
Pril Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı 1350g Amasya Elması, Amasya Elması 1.35kg 2li paket

Satıcı: Amazon.com.tr

319,90 TL

(118,48 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

3 329.9
Pril Sıvı Bulaşık Deterjanı 1350 Gr. Limonlu

Satıcı: HÜRBA

236,61 TL

(175,27 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 246.61
Pril Prıl Bulasık Det.1350 Gr Adana Portakalı

Satıcı: HÜRBA

238,41 TL

(176,60 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 248.41
Prıl 1306Ml Klasık Lımon

Satıcı: KALAFATLAR

318,60 TL

(236,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 318.60
Pril Sıvı 1350 Ml Limon

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

319,37 TL

(236,57 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 319.37
Pril Sıvı Bulaşık Deterjanı 1350 Gr. Limonlu

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

324,49 TL

(240,36 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 324.49
Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı 4 X 1350G Limon 5+ Etki + Parex Sünger Hediye

Satıcı: erguvanbazaar

1.334,90 TL

(247,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1334.90
Pril Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı 4 x 1350g Limon 5+ Etki, Kendinden Yağ Çözme Etkisi

Satıcı: erguvanbazaar

1.349,91 TL

(249,98 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 1349.91
Pril 1350 Gr.sıvı Bulaşık Deterjanı Amasya Elması

Satıcı: LİLİTH

350,00 TL

(259,26 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 350.00

Pril Klasik Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon 1350 gr Fiyat Geçmişi

Pril Klasik Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon 1350 gr Temel Özellikleri

Yok

Pril Klasik Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon 1350 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

• Ürün Yapısı Sıvı
• Parfüm Parfümlü
• Organik Sertifikası Yok
• Vegan Sertifikası Yok

Pril Klasik Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon 1350 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.