Ürün Tipi:
Ürün Yapısı:
Kullanım Alanı:
Kullanım Şekli:
Parfüm:
Organik Sertifikası:
Var
Vegan Sertifikası:
Var

U Green Clean Sıvı Çamaşır Deterjanı 5 lt Fiyatları

U Green Clean Organik Lavanta Yağlı Bitkisel Sıvı Çamaşır Deterjanı 5 Lt

Satıcı: Bio Organik

1.268,20 TL

(253,64 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 1268.20
U Green Clean Çamaşır Deterjanı + Yumuşatıcı + Çamaşır Suyu 5000 Ml 3Lü Set

Satıcı: Bio Organik

2.589,00 TL

(172,60 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 2589.00
U Green Clean Çamaşır Deterjanı + Yumuşatıcı + Çamaşır Suyu 5000 ml 3'lü Set

Satıcı: Bioorganik

3.573,90 TL

(238,26 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 3573.90
U Green Clean Bitkisel Çamaşır Deterjanı 5 Lt Lavantalı

Satıcı: Bioorganik

1.299,00 TL

(259,80 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 1299.00
U Green Clean Organik Lavanta Yağlı Bitkisel Çamaşır Deterjanı 5lt

Satıcı: Bioorganik

1.299,00 TL

(259,80 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 1299.00
U Green Clean Lavanta Yağlı Bitkisel Sıvı Çamaşır Deterjanı 5 L

Satıcı: AlternatifPazar

1.379,08 TL

(275,82 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 1379.08
U Green Clean Lavanta Yağlı Bitkisel Sıvı Çamaşır Deterjanı 5 L

Satıcı: BioOrganik

1.403,00 TL

(280,60 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 1403.00
U Green Clean Lavanta Yağlı Bitkisel Sıvı Çamaşır Deterjanı 5 L

Satıcı: gurmejet | 147 yorum

1.500,00 TL

(300,00 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 1500.00

U Green Clean Sıvı Çamaşır Deterjanı 5 lt Fiyat Geçmişi

U Green Clean Sıvı Çamaşır Deterjanı 5 lt Temel Özellikleri

Var

U Green Clean Sıvı Çamaşır Deterjanı 5 lt Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

• Ürün Yapısı Sıvı
• Parfüm Parfümlü
• İçerik Bilgileri Fosfat İçermez GDO İçermez Klor İçermez Paraben İçermez SLES İçermez
• Organik Sertifikası Var
• Vegan Sertifikası Var

U Green Clean Sıvı Çamaşır Deterjanı 5 lt Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.