Ürün Tipi:
Ürün Yapısı:
Kullanım Alanı:
Kullanım Şekli:
Yıkama Sayısı:
Parfüm:
Organik Sertifikası:
Yok
Vegan Sertifikası:
Yok

Vernel Max Nergiz Çiçeği ve Lavanta Yumuşatıcı 60 Yıkama Fiyatları

Vernel Max Konsantre Yumuşatıcısı Taze Lavanta 1440Ml

Satıcı: Çağrı ambalaj ve temizlik

195,80 TL

(135,97 TL/lt)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 205.8
Vernel Max Kons.çam.yumuşatıcı 1440 Ml Lavanta Ve Sensitive 2 Li

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

401,40 TL

(139,38 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 401.40
Vernel Max Kons.Çam.Yumuşatıcı 1440 ml Lavanta ve Sensitive 2 li

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

422,10 TL

(146,56 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 422.10
Vernel Max Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı 2 x 1440ml (120 Yıkama) Taze Lavanta

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

422,10 TL

(146,56 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 422.10
Vernel Max Konsantre Sıvı Çamaşır Yumuşatıcısı Taze Lavanta 1440 ml 235,90 TL

(163,82 TL/lt)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 245.9
Vernel Max Taze Lavanta Konsantre Sıvı Çamaşır Yumuşatıcısı 1440 Ml

Satıcı: Çağrı Ambalaj ve Temizlik

271,80 TL

(188,75 TL/lt)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 281.8
Vernel Max Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı 1440Ml (60 Yıkama) Taze Lavanta 2'Li Avantajlı Set

Satıcı: LİLİTH

668,00 TL

(231,94 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 668.00
Ürünü Arkadaşına Öner Twitter Vernel Max Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı 1440Ml (60 Yıkama) Taze Lavanta

Satıcı: LİLİTH

368,00 TL

(255,56 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 368.00

Vernel Max Nergiz Çiçeği ve Lavanta Yumuşatıcı 60 Yıkama Fiyat Geçmişi

Vernel Max Nergiz Çiçeği ve Lavanta Yumuşatıcı 60 Yıkama Temel Özellikleri

Yok

Vernel Max Nergiz Çiçeği ve Lavanta Yumuşatıcı 60 Yıkama Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

• Ürün Yapısı Sıvı
• Parfüm Parfümlü
• Organik Sertifikası Yok
• Vegan Sertifikası Yok

Vernel Max Nergiz Çiçeği ve Lavanta Yumuşatıcı 60 Yıkama Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.