Ürün Tipi:
Ürün Yapısı:
Kullanım Alanı:
Kullanım Şekli:
Yıkama Sayısı:
Parfüm:
Organik Sertifikası:
Yok
Vegan Sertifikası:
Yok

Vernel Max Taze Gül Yumuşatıcı 60 Yıkama Fiyatları

Vernel Max Konsantre Sıvı Çamaşır Yumuşatıcısı Taze Gül 1440ml, 60 Yıkama 235,90 TL

(163,82 TL/lt)

+ Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 245.9
Vernel Max Taze Gül 1.44L 60 Yıkama 3'Lü Set

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

615,65 TL

(142,51 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 615.65
Vernel Max Taze Gül 1.44L 60 Yıkama 3 Lü Set

Satıcı: IYAŞ AVM

619,70 TL

(143,45 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 619.70
Vernel Max Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı 4 x 1440ml (240 Yıkama) Taze Gül

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

897,55 TL

(155,82 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 897.55
Vernel Max Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı Taze Gül 3 x 1440 ML

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

683,34 TL

(158,18 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 683.34
Vernel Max Taze Gül 1.44l 60 Yıkama 3'lü Set set-hnkdtj-5150-6099

Satıcı: henkel

701,90 TL

(162,48 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 701.90
Vernel Max Konsantre Çamaşır Yumuşatıcı Taze Gül 2 x 1440 ML

Satıcı: henkel

501,90 TL

(174,27 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 501.90
Vernel Max Taze Gül 1.44l

Satıcı: Çağrı Ambalaj ve Temizlik

271,80 TL

(188,75 TL/lt)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 281.8
Vernel Max Yumuşatıcı Taze Gül 1440 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

290,90 TL

(202,01 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 290.90
Vernel Max Taze Gül 1.44l

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

313,07 TL

(217,41 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 313.07
Vernel Max Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı Taze Gül 1440 Ml 60 Yıkama

Satıcı: LİLİTH

368,00 TL

(255,56 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 368.00
Vernel Max 1,44Lt Taze Gül 2'li Set

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

495,65 TL

(344,20 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 495.65
Vernel Max Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı Taze Gül 1440 Ml 60 Yıkama 2'Li Set

Satıcı: LİLİTH

668,00 TL

(463,89 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 668.00

Vernel Max Taze Gül Yumuşatıcı 60 Yıkama Fiyat Geçmişi

Vernel Max Taze Gül Yumuşatıcı 60 Yıkama Temel Özellikleri

Yok

Vernel Max Taze Gül Yumuşatıcı 60 Yıkama Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

• Ürün Yapısı Sıvı
• Parfüm Parfümlü
• Organik Sertifikası Yok
• Vegan Sertifikası Yok

Vernel Max Taze Gül Yumuşatıcı 60 Yıkama Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.