Ürün Tipi:
Ürün Yapısı:
Kullanım Alanı:
Kullanım Şekli:
Yıkama Sayısı:
Parfüm:
Organik Sertifikası:
Yok
Vegan Sertifikası:
Yok

Vernel Max Taze Lale Yumuşatıcı 60 Yıkama Fiyatları

Vernel Max Konsantre Yumuşatıcısı Taze Lale 1440Ml

Satıcı: Çağrı ambalaj ve temizlik

195,80 TL

(135,97 TL/lt)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 205.8
Vernel Max Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı 240 Yıkama Taze Lale 4 X 1440 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

890,20 TL

(154,55 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 890.20
Vernel Max Taze Lale 1.44 L 60 Yıkama 5'Li Set

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

1.186,39 TL

(164,78 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 1186.39
Vernel Max Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı 4 x 1440ml (240 Yıkama) Taze Lale

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

975,80 TL

(169,41 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 975.80
Vernel Max Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı Taze Lale 2 x 1440 ML

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

495,65 TL

(172,10 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 495.65
Vernel Max Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı Taze Lale 3 x 1440 ML

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

765,20 TL

(177,13 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 765.20
Vernel Max 1440Ml Taze Lale 6446

Satıcı: KALAFATLAR

293,80 TL

(204,03 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 293.80
Vernel Max Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı 1440 ml (60 YIKAMA) Taze Lale

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

313,07 TL

(217,41 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 313.07
Vernel Max Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı Taze Lale 1440ml (60 Yıkama)

Satıcı: Ruha Online

314,10 TL

(218,13 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 314.10
Vernel Max Taze Lale Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı 1440 Ml

Satıcı: LİLİTH

335,00 TL

(232,64 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 335.00
Vernel Max Taze Lale Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı 1440 Ml

Satıcı: LİLİTH

674,00 TL

(468,06 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 674.00

Vernel Max Taze Lale Yumuşatıcı 60 Yıkama Fiyat Geçmişi

Vernel Max Taze Lale Yumuşatıcı 60 Yıkama Temel Özellikleri

Yok

Vernel Max Taze Lale Yumuşatıcı 60 Yıkama Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

• Ürün Yapısı Sıvı
• Parfüm Parfümlü
• Organik Sertifikası Yok
• Vegan Sertifikası Yok

Vernel Max Taze Lale Yumuşatıcı 60 Yıkama Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.