Ürün Tipi:
Ürün Yapısı:
Kullanım Alanı:
Kullanım Şekli:
Yıkama Sayısı:
Parfüm:
Organik Sertifikası:
Yok
Vegan Sertifikası:
Yok

Viking Sensitive Soft Yumuşatıcı 5 lt Fiyatları

Viking Çamaşır Yumuşatıcısı Sensitive 5 Litre 1 Adet

Satıcı: Viking Temizlik

248,50 TL

(49,70 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 248.50
Viking Çamaşır Yumuşatıcısı Sensitive 5 Litre 4 Adet

Satıcı: Viking Temizlik

668,60 TL

(33,43 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 668.60
Viking Çamaşır Yumuşatıcısı Sensitive 5 Litre 2 Adet

Satıcı: Viking Temizlik

430,00 TL

(43,00 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 430.00
Viking Çamaşır Yumuşatıcısı Sensitive 5 Litre 4 Adet

Satıcı: Viking Temizlik

953,99 TL

(47,70 TL/lt)

+ Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

4 963.99
Yumuşatıcı 5Lt Sensitive

Satıcı: Erden Ticaret

266,10 TL

(53,22 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 266.10
Viking Soft Sensitive 5 L

Satıcı: Erden Ticaret

266,10 TL

(53,22 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 266.10
Viking Soft Çamaşır Yumuşatıcısı Sensitive 5 Lt

Satıcı: Viking Temizlik

303,29 TL

(60,66 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 303.29
Viking Çamaşır Yumuşatıcısı Sensitive 5 Litre 2 Adet

Satıcı: Viking Temizlik

650,99 TL

(65,10 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

8 660.99
Viking Yumuşatıcı Sensitive 5 Kg X 2

Satıcı: Viking Temizlik

499,49 TL

(99,90 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 499.49
Viking Soft Çamaşır Yumuşatıcısı Sensitive 2 x 5 L

Satıcı: vikingtemizlik

512,24 TL

(102,45 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 512.24
Viking Çamaşır Yumuşatıcısı Sensitive 5 Litre (2 paketi)

Satıcı: Amazon.com.tr

598,00 TL

(119,60 TL/lt)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

11 608

Viking Sensitive Soft Yumuşatıcı 5 lt Fiyat Geçmişi

Viking Sensitive Soft Yumuşatıcı 5 lt Temel Özellikleri

Yok

Viking Sensitive Soft Yumuşatıcı 5 lt Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

• Ürün Yapısı Sıvı
• Parfüm Parfümlü
• Organik Sertifikası Yok
• Vegan Sertifikası Yok

Viking Sensitive Soft Yumuşatıcı 5 lt Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.