Dijital Panel:
Yok
Otomatik İplik Takma:
Var
Otomatik Masura Sarma:
Var
İlik Açma Adımı:
1 Adım
Fonksiyon Sayısı:
37 Adet
Zigzag Genişliği:
5 mm

Brother GS 3700 Dikiş ve Nakış Makinesi Fiyatları

Brother GS3700 Ev Tipi Mekanik Dikiş Makinesi

Satıcı: Lusi Teknoloji

9.975,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 9985
Brother GS3700 Mekanik Dikiş Makinesi

Satıcı: LUSİ

10.324,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 10324.80
Brother Gs3700 Mekanik Dikiş Makinası

Satıcı: Lusi

10.431,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 10431.30
Brother GS3700 Elektronik Dikiş Makinesi Beyaz

Satıcı: Lusi

10.485,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 10485.00
Brother GS3700 Ev Tipi Mekanik Dikiş Makinesi Beyaz

Satıcı: lusi | 7 yorum

10.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 10890.00
Brother GS3700 Mekanik Dikiş Makinesi Manuel Kullanım için Dikiş & Piko Özellikleriyle

Satıcı: HedefMakina | 122 yorum

11.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 11000.00
Brother Gs3700 Dikiş Makinesi | Ev Tipi Dikiş Makinesi | Aile Tipi Dikiş Makinesi

Satıcı: igneiplikburada

11.019,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 11019.60
Brother GS3700 Dikiş Makinesi | Ev Tipi Dikiş Makinesi | Aile Tipi Dikiş Makinesi

Satıcı: Lusi

11.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 11199.00
Brother GS3700 Mekanik Dikiş Makinesi Manuel Kullanım için Dikiş & Piko Özellikleriyle

Satıcı: Lusi | 122 yorum

11.220,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 11220.00

Brother GS 3700 Dikiş ve Nakış Makinesi Fiyat Geçmişi

Brother GS 3700 Dikiş ve Nakış Makinesi Temel Özellikleri

Yok
Var
1 Adım
37 Adet
5 mm

Brother GS 3700 Dikiş ve Nakış Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Tipi Ev
• Türü Dikiş ve Nakış
• Dijital Panel Yok
• Fonksiyon Sayısı 37 Adet

TEKNİK ÖZELLİKLER

• İlik Açma Adımı 1 Adım
• Otomatik İplik Takma Var
• Otomatik Masura Sarma Var
• İleri Geri Dikiş Var
• Zigzag Genişliği 5 mm

Brother GS 3700 Dikiş ve Nakış Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.