Dijital Panel:
Yok
Pedalsız Çalışabilme:
Yok
Otomatik İplik Takma:
Yok
Otomatik Masura Sarma:
Var
İlik Açma Adımı:
4 Adım
Zigzag Genişliği:
5 mm

Janome 311 PG Düz Dikiş Makinesi Fiyatları

Janome 311 Pg Mekanik Dikiş Makinesı

Satıcı: SEVMAK

7.831,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 7831.12
Janome 311Pg Dikiş Makinesi

Satıcı: Sevmak Makina

8.009,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 8009.10
Janome 311Pg Dikiş Makinesi - Ayak Setli

Satıcı: Sevmak Makina

8.098,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 8098.10
Janome 311Pg Dikiş Makinesi

Satıcı: Sevmak_Makina

8.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 8150.00
Janome 311PG Dikiş Makinesi + Ayak Seti

Satıcı: Sevmak_Makina

8.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 8249.00
Janome 311PG Dikiş Makinesi Beyaz

Satıcı: sevmak

8.929,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 8929.06
Janome 311 PG Taşınabilir Dikiş Nakış Makinesi

Satıcı: sevmak

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 8999.00
Janome 311 Pg Dikiş Makinesi - 1

Satıcı: sevmak | 9 yorum

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 9499.00
Janome 311PG Dikiş Makinesi

Satıcı: sevmak | 20 yorum

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 9499.00
Janome 311Pg Dikiş Makinesi - Çantalı

Satıcı: SEVMAK

10.679,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 10679.11
Janome 311 PG Taşınabilir Dikiş Nakış Makinesi

Satıcı: Dikiş Burada

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 10999.00

Janome 311 PG Düz Dikiş Makinesi Fiyat Geçmişi

Janome 311 PG Düz Dikiş Makinesi Temel Özellikleri

Yok
Var
4 Adım
5 mm

Janome 311 PG Düz Dikiş Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Tipi Ev
• Türü Düz Dikiş
• Dijital Panel Yok
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Dikiş Uzunluğu Dahili Aksesuar Bölümü Ekstra Ayak Yükseltme Fermuar Dikimi Hız Ayarlı Elektronik Pedal Kalın Kumaş İçin Ekstra Güç Katlanabilir Taşıma Kolu ile Taşıma Kolaylığı Parlak Led Işık

TEKNİK ÖZELLİKLER

• İlik Açma Adımı 4 Adım
• Otomatik İplik Takma Yok
• Otomatik Masura Sarma Var
• İleri Geri Dikiş Var
• Pedalsız Çalışabilme Yok
• İplik Kesici Var
• Zigzag Genişliği 5 mm

Janome 311 PG Düz Dikiş Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.