Dijital Panel:
Yok
Pedalsız Çalışabilme:
Yok
Otomatik İplik Takma:
Yok
Otomatik Masura Sarma:
Var
İlik Açma Adımı:
4 Adım
Zigzag Genişliği:
5 mm

Janome Green 19 Düz Dikiş Makinesi Fiyatları

Janome Green 19 Dikiş Makinesi

Satıcı: Sevmak Makina

7.921,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 7921.00
Janome Green 19 Taşınabilir Dikiş Nakış Makinesi

Satıcı: SEVMAK

8.010,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 8010.00
Janome Green 19 Dikiş Makinesi + Ayak Seti

Satıcı: Sevmak_Makina

8.046,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 8046.58
Janome Green 19 Dikiş Makinesi - Ayak Setli

Satıcı: Sevmak Makina

8.098,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 8098.10
Janome Green 19 Dikiş Makinesi - Hediye Seti 4

Satıcı: SEVMAK

8.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 8099.00
Janome Green 19 Dikiş Makinesi

Satıcı: Sevmak_Makina

8.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 8349.00
Janome Green 19 Dikiş Makinesi Beyaz

Satıcı: sevmak

8.929,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 8929.06
Janome Green 19 Taşınabilir Dikiş Nakış Makinesi

Satıcı: sevmak

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 8999.00
Janome Green 19 Taşınabilir Dikiş Makinesi

Satıcı: sevmak

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 8999.00
Janome Green 19 Taşınabilir Dikiş Makinesi

Satıcı: sevmak | 23 yorum

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 9499.00
Janome Green 19 Taşınabilir Dikiş Makinesi

Satıcı: Dikiş Burada | 23 yorum

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 9999.00

Janome Green 19 Düz Dikiş Makinesi Fiyat Geçmişi

Janome Green 19 Düz Dikiş Makinesi Temel Özellikleri

Yok
Var
4 Adım
5 mm

Janome Green 19 Düz Dikiş Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Tipi Ev
• Türü Düz Dikiş
• Dijital Panel Yok
• USB Bağlantısı Yok
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Dikiş Uzunluğu Dahili Aksesuar Bölümü Değiştirilebilir İplik Kılavuzu Dişliyi Aşağı İndirme Ekstra Ayak Yükseltme Kalın Kumaş İçin Ekstra Güç Katlanabilir Taşıma Kolu ile Taşıma Kolaylığı Parlak Led Işık Üst İplik Tansiyon Kontrol

TEKNİK ÖZELLİKLER

• İlik Açma Adımı 4 Adım
• Otomatik İplik Takma Yok
• Otomatik Masura Sarma Var
• İleri Geri Dikiş Var
• Pedalsız Çalışabilme Yok
• İplik Kesici Var
• Zigzag Genişliği 5 mm

Janome Green 19 Düz Dikiş Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Dikiş Makineleri

Janome Green 19 Düz Dikiş Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.