Dijital Panel:
Yok
Pedalsız Çalışabilme:
Yok
Fonksiyon Sayısı:
50 Adet
Desen Sayısı:
13 Adet
Zigzag Genişliği:
6 mm

Kiwi KSW-3097 Overlok ve Reçme Makinesi Fiyatları

Kiwi KSW-3097 Overlok Makinesi 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 5499.00
Kiwi Ksw-3097 Overlok Makinesi – Ev Ve Profesyonel Kullanım İçin Dayanıklı, Pratik Ve Yüksek Performanslı Tasarım

Satıcı: Bigtech

6.229,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 6229.10
Kiwi KSW-3097 Overlok Makinesi

Satıcı: TRAKYAMARKT

6.229,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 6229.11
Kiwi Ksw-3097 Overlok Makinası

Satıcı: TAŞARAVM

6.336,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

4 6336.30
Kiwi Overlok Makinesi Ksw-3097

Satıcı: bulutlarteknoloji | 27 yorum

6.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 6349.00
Kiwi KSW-3097 Overlok Makinesi – Ev ve Profesyonel Kullanım için Dayanıklı, Pratik ve Yüksek Performanslı Tasarım - Beyaz

Satıcı: öyküstore | 389 yorum

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 6499.00
Kiwi KSW-3097 Overlok Makinesi – Ev ve Profesyonel Kullanım için Dayanıklı, Pratik ve Yüksek Performanslı Tasarım - Beyaz

Satıcı: OptimumBar | 389 yorum

6.540,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 6540.00
Kiwi Overlok Makinesi Ksw-3097

Satıcı: trakyamarkt

6.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 6749.00
Kiwi Ksw-3097 Overlok Makinası

Satıcı: TRAKYAMARKT

6.780,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 6780.51
Kiwi Overlok Makinası

Satıcı: BIGTech

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 6999.00
Kiwi KSW-3097 Overlok Makinesi

Satıcı: TRAKYAMARKT

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 6999.00
Kiwi Ksw-3097 Overlok Makinesı

Satıcı: TAŞARAVM

8.891,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 8891.10
Kiwi Ksw-3097 Overlok Makinesi

Satıcı: TAŞARAVM

9.690,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 9690.30

Kiwi KSW-3097 Overlok ve Reçme Makinesi Fiyat Geçmişi

Kiwi KSW-3097 Overlok ve Reçme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Tipi Ev
• Türü Overlok ve Reçme
• Dijital Panel Yok
• Fonksiyon Sayısı 50 Adet
• Desen Sayısı 13 Adet
• USB Bağlantısı Yok
• Diğer Özellikler Parlak Led Işık 4/3/2 İplikle Dikiş

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pedalsız Çalışabilme Yok
• Zigzag Genişliği 6 mm

Kiwi KSW-3097 Overlok ve Reçme Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Dikiş Makineleri

Kiwi KSW-3097 Overlok ve Reçme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.