Dijital Panel:
Yok
Otomatik İplik Takma:
Var
İlik Açma Adımı:
1 Adım
Fonksiyon Sayısı:
23 Adet
Zigzag Genişliği:
6 mm

Pfaff Smarter 160 S Dikiş ve Nakış Makinesi Fiyatları

Pfaff Smarter By Pfaff 160S Dikiş Makinesi

Satıcı: Metinel-SINGER-PFAFF BAYİ

11.970,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 11970.50
Pfaff Smarter 160s

Satıcı: ALDIMGİTTİ

12.655,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 12655.00
Pfaff Smarter 160s

Satıcı: ETY TECHNOLOGY

12.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 12929.00
Pfaff Smarter 160s pf160s

Satıcı: Adilstore

13.768,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 13768.30
Pfaff Smarter 160s pf160s

Satıcı: TLTB

13.795,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 13795.00
Pfaff Smarter 160S Dikiş Makinesi

Satıcı: tltb1

13.895,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 13895.00
Smarter 160S Mekanik Dikiş Makinesi

Satıcı: TLTB

13.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 13899.00
Pfaff Smarter 160S - Dikiş Makinesi

Satıcı: tltb1

14.078,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 14078.50
Pfaff Smarter 160S Dikiş Makinesi Beyaz

Satıcı: İHTİYAÇ MESELESİ

14.581,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 14581.80
Pfaff Smarter 160S Ev Tipi Dikiş Makinesi 23 Dikiş Programı

Satıcı: Adilbazaar | 178 yorum

14.887,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 14887.63
Pfaff Smarter 160S Ev Tipi Dikiş Makinesi 23 Dikiş Programı

Satıcı: TLTB | 178 yorum

14.892,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 14892.90
Pfaff Smarter 160S

Satıcı: TLTB1

15.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

12 15110
Pfaff Smarter 160S Dikiş Makinesi Beyaz

Satıcı: İHTİYAÇ MESELESİ

15.299,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 15299.10
PFAFF Akıllı dikiş makinesi 160S

Satıcı: TLTB1

16.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

14 16210

Pfaff Smarter 160 S Dikiş ve Nakış Makinesi Fiyat Geçmişi

Pfaff Smarter 160 S Dikiş ve Nakış Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Tipi Ev
• Türü Dikiş ve Nakış
• Dijital Panel Yok
• Fonksiyon Sayısı 23 Adet

TEKNİK ÖZELLİKLER

• İlik Açma Adımı 1 Adım
• Otomatik İplik Takma Var
• İleri Geri Dikiş Var
• İplik Kesici Var
• Zigzag Genişliği 6 mm

Pfaff Smarter 160 S Dikiş ve Nakış Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.