Dijital Panel:
Var
Pedalsız Çalışabilme:
Var
Otomatik İplik Takma:
Var
Otomatik Masura Sarma:
Var
İlik Açma Adımı:
1 Adım
Fonksiyon Sayısı:
27 Adet
Zigzag Genişliği:
6 mm

Pfaff Smarter 260C Dikiş ve Nakış Makinesi Fiyatları

Pfaff Smarter 260C Dikiş Makinesi

Satıcı: bestavmplus

19.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 19899.00
Pfaff Smarter 260C Dikiş Makinesi

Satıcı: pfaff-istanbul

20.340,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 20340.64
Pfaff Smarter 260 C Dikiş Makinesi

Satıcı: birbaksana

20.988,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 20988.00
Pfaff Smarter By 260C Dikiş Makinesi

Satıcı: birbaksana

20.988,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 20988.00
Pfaff Smarter By 260c Dikiş Makinesi

Satıcı: TLTB

21.226,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 21226.50
PFAFF SMARTER BY PF 260C

Satıcı: TLTB

21.226,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 21226.50
Pfaff Smarter 260C Dikiş Makinesi

Satıcı: TLTB | 257 yorum

21.447,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 21447.00
Pfaff Smarter 260C Dikiş Makinesi

Satıcı: Aylink | 257 yorum

21.455,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 21455.10
Pfaff Smarter 260c Elektronik Dikiş Makinesi Beyaz

Satıcı: EGE TEKNO

21.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 21849.05
Pfaff Smarter 260C Elektronik Dikiş Makinesi Beyaz

Satıcı: EGE TEKNO

21.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 21849.05
Pfaff Smarter 260c Dikiş Makinesi | Ev Tipi Dikiş Makinesi | Aile Tipi Dikiş Makinesi | 27 Değişik D

Satıcı: Aylink

23.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 23389.00
Pfaff Smarter By 260c Dikiş Makinesi

Satıcı: TLTB

23.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 23840.00

Pfaff Smarter 260C Dikiş ve Nakış Makinesi Fiyat Geçmişi

Pfaff Smarter 260C Dikiş ve Nakış Makinesi Temel Özellikleri

Var
1 Adım
27 Adet
6 mm

Pfaff Smarter 260C Dikiş ve Nakış Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Tipi Ev
• Türü Dikiş ve Nakış
• Dijital Panel Var
• Fonksiyon Sayısı 27 Adet
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Dikiş Uzunluğu Dahili Aksesuar Bölümü Dişliyi Aşağı İndirme Düğme Dikme Ekstra Ayak Yükseltme Muhafaza ve Taşıma Çantası Overlok Dikişi Parlak Led Işık Reçme Dikişi Renklendirilmiş İplik Takma Klavuzu Serbest Kol Dikişi

TEKNİK ÖZELLİKLER

• İlik Açma Adımı 1 Adım
• Otomatik İplik Takma Var
• Otomatik Masura Sarma Var
• İleri Geri Dikiş Var
• Pedalsız Çalışabilme Var
• İplik Kesici Var
• Zigzag Genişliği 6 mm

Pfaff Smarter 260C Dikiş ve Nakış Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.