Dijital Panel:
Var
Pedalsız Çalışabilme:
Var
Otomatik İplik Takma:
Var
Otomatik Masura Sarma:
Var
İlik Açma Adımı:
7 Adım
Fonksiyon Sayısı:
441 Adet

Singer HD6705C Dikiş ve Nakış Makinesi Fiyatları

Singer HD6705C Ev Tipi Dikiş Makinesi Gri

Satıcı: İHTİYAÇ MESELESİ

18.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 18090.00
Singer HD6705C Ev Tipi Dikiş Makinesi Gri

Satıcı: EGE TEKNO

18.187,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 18187.75
SİNGER HD6705C Elektronik Dikiş Makinesi

Satıcı: ETY TECHNOLOGY

18.291,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 18291.00
SİNGER HD6705C Elektronik Dikiş Makinesi

Satıcı: Lemmoni

18.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 18299.00
Singer Hd6705c Dikiş Makinesi

Satıcı: Sevmak Makina

19.313,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 19313.10
Singer HD6705C Ev Tipi Dikiş Makinesi Gri

Satıcı: kuzeypazarlama

19.376,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 19376.40
Singer HD6705C Ev Tipi Dikiş Makinesi Gri

Satıcı: adilceyiz

19.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 19499.00
Singer HD6705C Elektronik Dikiş Makinesi Gelişmiş Özellikler ile Metal Yapı

Satıcı: Adilbazaar | 44 yorum

19.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 19829.00
Singer Hd6705c

Satıcı: Sancaklı Makine Gaziosmanpaşa

20.076,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 20076.60
Singer HD6705C Ev Tipi Dikiş Makinesi

Satıcı: Adilstore

20.469,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 20469.11
Singer HD6705C Elektronik Dikiş Makinesi Dikiş & Piko Özellikleri ile Gelişmiş Performans

Satıcı: Singer Ve Pfaff Dünyası | 3 yorum

20.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 20500.00
Singer HD6705C Ev Tipi Dikiş Makinesi

Satıcı: Kuzey Pazarlama

22.987,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 22987.90

Singer HD6705C Dikiş ve Nakış Makinesi Fiyat Geçmişi

Singer HD6705C Dikiş ve Nakış Makinesi Temel Özellikleri

Var
7 Adım
441 Adet

Singer HD6705C Dikiş ve Nakış Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Tipi Ev
• Türü Dikiş ve Nakış
• Dijital Panel Var
• Fonksiyon Sayısı 441 Adet
• Diğer Özellikler Baskı Ayakları Başlat-Durdur Tuşu Dahili Aksesuar Bölümü Dokunmatik Tuşlar Düğme Dikme Ekstra Ayak Yükseltme Esnek Dikiş Fermuar Dikimi Hız Ayarlı Elektronik Pedal Kalın Kumaş İçin Ekstra Güç Kasnak Kullanımı Kolay Düğme Dikimi LCD Ekran Overlok Dikişi Parlak Led Işık Reçme Dikişi Sensörlü İplik Kesici Serbest Kol Dikişi Ses İle Uyarı Sistemi Tam Devir Yazı Yazma

TEKNİK ÖZELLİKLER

• İlik Açma Adımı 7 Adım
• Otomatik İplik Takma Var
• Otomatik Masura Sarma Var
• İleri Geri Dikiş Var
• Pedalsız Çalışabilme Var
• İplik Kesici Var

Singer HD6705C Dikiş ve Nakış Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.