Dijital Panel:
Var
Otomatik İplik Takma:
Var
Otomatik Masura Sarma:
Var
İlik Açma Adımı:
1 Adım
Desen Sayısı:
200 Adet
Zigzag Genişliği:
7 mm

Singer Legacy C440 Dikiş ve Nakış Makinesi Fiyatları

Singer Legacy C440 Dikiş Makinesi

Satıcı: MarmaraAvm | 38 yorum

21.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 21599.10
Singer Legacy C440 Dikiş Makinası

Satıcı: MarmaraAvm

22.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 22250.00
SİNGER Singer Legacy C440 Dikiş Makinesi

Satıcı: ETY TECHNOLOGY

22.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 22299.00
Singer Legacy C440 Elektronik Dikiş Makinesi Beyaz

Satıcı: İHTİYAÇ MESELESİ

22.684,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 22684.50
Singer Legacy C440 Dikiş Makinesi

Satıcı: MarmaraAvm

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 22999.00
Singer Legacy C440 Elektronik Dikiş Makinesi

Satıcı: Damla Limited

23.131,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 23131.10
Singer Legacy C440 Elektronik Dikiş Makinesi Beyaz

Satıcı: İHTİYAÇ MESELESİ

23.939,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 23939.10
Singer Legacy C440 Dikiş Makinesi

Satıcı: Adilstore

24.029,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 24029.11
Singer Legacy C440 Dikiş Makinesi

Satıcı: psj makine | 38 yorum

24.030,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 24030.00
Singer Legacy C440 Dikiş Makinesi

Satıcı: bestavmplus

24.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 24249.00
Singer Legacy C440 Elektronik Dikiş Makinesi

Satıcı: SEVMAK

25.720,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 25720.11
SİNGER Singer Legacy C440 Dikiş Makinesi

Satıcı: Dukkan35

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 25999.00

Singer Legacy C440 Dikiş ve Nakış Makinesi Fiyat Geçmişi

Singer Legacy C440 Dikiş ve Nakış Makinesi Temel Özellikleri

Var
1 Adım
200 Adet
7 mm

Singer Legacy C440 Dikiş ve Nakış Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Tipi Ev
• Türü Dikiş ve Nakış
• Dijital Panel Var
• Desen Sayısı 200 Adet

TEKNİK ÖZELLİKLER

• İlik Açma Adımı 1 Adım
• Otomatik İplik Takma Var
• Otomatik Masura Sarma Var
• İleri Geri Dikiş Var
• İplik Kesici Var
• Zigzag Genişliği 7 mm

Singer Legacy C440 Dikiş ve Nakış Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.