Dijital Panel:
Yok
Pedalsız Çalışabilme:
Yok
Otomatik İplik Takma:
Yok
Otomatik Masura Sarma:
Var

Singer S0105 Overlok ve Reçme Makinesi Fiyatları

Singer S0105 Overlok Makinesi - Beyaz

Satıcı: Adilstore

11.309,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 11309.13
Singer S0105 Overlok Makinesi

Satıcı: bestavmplus

11.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 11379.00
SINGER S0105 Ev Tipi Overlok Makinesi S0105

Satıcı: Adilstore

11.569,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 11569.11
Singer S0105 Overlok Makinesi

Satıcı: SİM LİNE MODA

12.015,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 12015.00
Singer S0105 Overlok Makinesi

Satıcı: Sevmak Makina

12.094,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 12094.20
SİNGER Singer Overlok Makinesi

Satıcı: ALDIMGİTTİ

12.398,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 12398.00
Singer S0105 Overlok Makinesi

Satıcı: mercan-ev-aletleri

12.398,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 12398.00
SİNGER Singer Overlok Makinesi

Satıcı: EGE TEKNO

12.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 12399.00
Singer S0105 4 İplik Overlok Makinası Manuel Dikiş LED Işık

Satıcı: Renkli Alışveriş | 133 yorum

12.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 12599.10
Singer S0105 4 İplik Overlok Makinası Manuel Dikiş LED Işık

Satıcı: Cerrahoğlu Ev Aletleri | 133 yorum

12.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 12750.00
Singer S0105 Dikiş Makinesi Beyaz

Satıcı: İHTİYAÇ MESELESİ

12.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 12780.00
Sınger S0105

Satıcı: İHTİYAÇ MESELESİ

12.782,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 12782.70
Singer S0105 Overlok Makinesi-Beyaz

Satıcı: Makroreyon

15.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 16009

Singer S0105 Overlok ve Reçme Makinesi Fiyat Geçmişi

Singer S0105 Overlok ve Reçme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Tipi Ev
• Türü Overlok ve Reçme
• Dijital Panel Yok
• USB Bağlantısı Yok
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Dikiş Uzunluğu Baskı Ayağı Kaldırma Boncuk Dikme Büzgü Ayağı Diferansiyel Besleme Ekstra Yüksek Dikiş Hızı Gizli Dikiş Parlak Led Işık Reçme Dikişi Renklendirilmiş İplik Takma Klavuzu Serbest Kol Dikişi Üst İplik Tansiyon Kontrol 4/3/2 İplikle Dikiş

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik İplik Takma Yok
• Otomatik Masura Sarma Var
• Pedalsız Çalışabilme Yok

Singer S0105 Overlok ve Reçme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.