Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
Çıkış Sayısı:
5 adet
Veri Hızı:
1 Gbps
Şarjlama Gücü:
100 W
Kablo:
Var

Ally BYL-2302 Type-C to USB Type-C Ethernet Dönüştürücü Fiyatları

Ally BYL-2302 5 In 1 Type-C To USB + Type-C + Ethernet Dönüştürücü Çoğaltıcı Hub ALL-36259 - Gri

Satıcı: Akıllıphone | 2 yorum

1.074,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 1074.28
Ally BYL-2302 5 IN 1 Type-c To USB + Type-c + Ethernet Dönüştürücü Çoğaltıc - TEIO3609-683

Satıcı: Akıllıphone

1.031,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1031.74
ALLY BYL-2302 5 IN 1 Type-c To USB + Type-c + Ethernet Dönüştürücü Çoğaltıcı Hub

Satıcı: AKILLI PHONE

1.050,93 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1060.93
Marcador Ally BYL-2302 5 In 1 Type-C To USB + Type-C + Ethernet Dönüştürücü Çoğaltıcı Hub - Koyu Gri

Satıcı: Marcador Store

1.213,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 1213.84
ALLY BYL-2302 5 IN 1 Type-c To USB + Type-c + Ethernet Dönüştürücü Çoğaltıcı Hub-(5775)

Satıcı: KALE DİJİTAL PAZARLAMA

1.387,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1387.98
Ally Byl-2302 5 In 1 Type-C To Usb + Type-C + Ethernet Dönüştürücü Çoğaltıcı Hub-(5775)

Satıcı: SHC42

1.963,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1963.80
ALLY BYL-2302 5 IN 1 Type-c To USB + Type-c + Ethernet Dönüştürücü Çoğaltıc-tygo3609-683 (Füme)

Satıcı: toyigoo

3.035,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3045.5
ALLY BYL-2302 5 IN 1 Type-c To USB + Type-c + Ethernet Dönüştürücü Çoğaltıcı Hub-(5775)

Satıcı: Elektronikçim

3.325,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3325.94

Ally BYL-2302 Type-C to USB Type-C Ethernet Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

Ally BYL-2302 Type-C to USB Type-C Ethernet Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
5 adet
1 Gbps
100 W
Var
Örgü Kablo:
Var

Ally BYL-2302 Type-C to USB Type-C Ethernet Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Gri

Ally BYL-2302 Type-C to USB Type-C Ethernet Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.