Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
AUX
Çıkış Sayısı:
1 adet
Kablo:
Var
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
9 cm

Baseus L54 Type C to AUX Dönüştürücü Fiyatları

Baseus Catl54-Og L54 Type-C Aux Kulaklık Adaptörü 3.5 Jack Ses Kablosu Gri

Satıcı: ADAMAN

355,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 355.10
Baseus Catl54-01 L54 Type-C Aux Kulaklık Adaptörü 3.5 Jack Ses Kablosu Siyah

Satıcı: ADAMAN

371,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 371.10
Baseus L54 Usb C AUX Kulaklık Adaptörü Usb C 3.5 jack ses kablosu

Satıcı: ADAMAN AKSESUAR

379,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 379.05
Baseus Catl54-og L54 Type-c Aux Kulaklık Adaptörü 3.5 Jack Ses Kablosu Gri

Satıcı: Adaman

385,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 385.00
Baseus L54 Usb C AUX Kulaklık Adaptörü Usb C 3.5 jack ses kablosu

Satıcı: Nethouse

416,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 416.13
Baseus Kulaklık Adaptörü Type-C - 3,5 MM Dişi Adaptör L54 - Siyah CATL54-01

Satıcı: Nethouse

429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 429.00
Baseus L54 Type-C Aux Kulaklık Adaptörü 3.5 Jack Ses Kablosu Siyah CATL54-01

Satıcı: Nethouse

429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 429.00
Baseus CATL54-OG L54 Type-C Aux kulaklık Adaptörü 3.5 Jack Ses Kablosu Gri

Satıcı: ADAMAN

399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 409
Baseus CATL54-01 L54 Type-C Aux kulaklık Adaptörü 3.5 Jack Ses Kablosu Siyah

Satıcı: ADAMAN

399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 409
Baseus L54 Type-C Aux Kulaklık Adaptörü 3.5 Jack Ses Kablosu Siyah

Satıcı: Nethouse

472,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 472.14
Baseus L54 Type-C - 3,5 MM Aux Dişi Kulaklık Adaptörü - Siyah 499,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

11 509

Baseus L54 Type C to AUX Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

Baseus L54 Type C to AUX Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
AUX
1 adet
Var
Yok
9 cm

Baseus L54 Type C to AUX Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dönüştürücü İşlevi Ses Aktarımı
• Diğer Özellikler Altın Kaplama Uç Alüminyum Gövde

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü USB Type-C
• Çıkış Sayısı 1 adet
• Çıkış Arayüzü AUX
• Kablo Var
• Kablo Uzunluğu 9 cm
• Örgü Kablo Yok

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah Gri

Baseus L54 Type C to AUX Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.