Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Belkin – USB-C to HDMI 2.1 Adaptörü (8K@60Hz, 4K@144Hz, HDR) – Siyah
Satıcı: Nethouse | 2 yorum
2.299,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 2299.08
Belkin USB-C - HDMI 2.1 adaptörü, 11 cm kablo, 60 Hz'de 8K, 120 Hz'de 4K, HDR, HBR3, DSC, HDCP 2.2, "USB-IF", MacBook, iPad Pro gibi USB-C cihazlar için Satıcı: Nethouse
2.139,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
2 2149
Belkin USB Tip C - HDMI 2.1 Adaptör, 8K@60Hz, 4K@144Hz, HDR, HBR3, DSC, HDCP 2.2, USB-IF Sertifikalı Satıcı: Nethouse
2.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 2149.00
Belkin USB Tip C - HDMI 2.1 Adaptör, 8K@60Hz, 4K@144Hz, HDR, HBR3, DSC, HDCP 2.2, USB-IF Sertifikalı Satıcı: Mobilsaray
3.756,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 3756.90