Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
Çıkış Sayısı:
1 adet
Çözünürlük Desteği:
Full HD
Kablo:
Var
Örgü Kablo:
Yok

Dark DisplayPort to HDMI Dönüştürücü Fiyatları

Dark Display Port to HDMI 4K Ultra HD, Altın Uçlu, Dönüştürücü (DK-HD-ADPXHDMI)

Satıcı: Teknobiyotik | 345 yorum

367,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 367.08
Dark Display Port - Hdmı Dönüştürücü Dk-Hd-Adpxhdmı

Satıcı: 2tbilgisayar

334,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 334.50
Dark Display Port to Dişi HDMI, 20 cm, 4K Ultra HD, Altın Uçlu Dönüştürücü (DK-HD-ADPXHDMIV2)

Satıcı: Hepsiburada | 122 yorum

339,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 349
Dark Dk-Hd-Adpxhdmı Display Port -Hdmı Dönüştürücü

Satıcı: Smallman

399,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 399.40
Dark Display Port -HDMI Dönüştürücü DK HD ADPXHDMI

Satıcı: Smallman

445,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 445.48
Dark Display Port -HDMI Dönüştürücü DK HD ADPXHDMI

Satıcı: SMALLMAN

452,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 452.40
DARK DK-HD-ADPXHDMI DP-HDMI Çevirici Adaptör

Satıcı: onlinealisverisyap

462,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

7 462.11
Dark (dk-hd-adpxhdmı) Dısplay Port-hdmı Donusturucu

Satıcı: Teknobiyotik

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 499.00
Dark Display Port -HDMI Dönüştürücü DK HD ADPXHDMI

Satıcı: onlinealisverisyap

508,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 508.88
Dark Display Port -HDMI Dönüştürücü DK HD ADPXHDMI

Satıcı: onlinealisverisyap

515,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 515.68

Dark DisplayPort to HDMI Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

Dark DisplayPort to HDMI Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
Full HD
Var
Yok

Dark DisplayPort to HDMI Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü DisplayPort
• Çıkış Sayısı 1 adet
• Çıkış Arayüzü HDMI
• Kablo Var
• Örgü Kablo Yok

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah

Dark DisplayPort to HDMI Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.