Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
VGA
Çıkış Sayısı:
2 adet
Çözünürlük Desteği:
Full HD
Kablo:
Var
Örgü Kablo:
Yok

Dark HDMI to Analog VGA Dönüştürücü Fiyatları

DARKDK-HD-AHDMIXVGA2HDMI-VGAveSESAktifDönüştürücü()

Satıcı: Teknobiyotik

275,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 285
Dark Dk-Hd-Ahdmıxvga2 Hdmı - Vga Ve Ses Aktif Kablosu

Satıcı: ONMARKTR

324,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 324.30
Dark HDMI to VGA Dijital - Analog, Full HD, Altın Uçlu, Tak Çalıştır, Mini Dönüştürücü (DK-HD-AHDMIXVGA5)

Satıcı: Hepsiburada | 59 yorum

280,12 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 290.12
Dark HDMI to VGA (Dişi) + Ses, Aktif Dijital - Analog, Mini Görüntü Dönüştürücüsü (DK-HD-AHDMIXVGA2)

Satıcı: Teknobiyotik | 141 yorum

299,92 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 309.92
Dark Hdmı - Vga Ve Ses Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü Dk-Hd-Ahdmıxvga2

Satıcı: 2tbilgisayar

353,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 353.50
DARK DK-HD-AHDMIXVGA5 HDMI-VGA (D) Çevirici Adaptör Siyah

Satıcı: onlinealisverisyap

400,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 400.15
Dark DK-HD-AHDMIXVGA2-HDMI to VGA ve Ses Aktif Kablosu 356,20 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 366.2
Dark DK-HD-AHDMIXVGA2 HDMI to VGA Ses Dijital Analog Erkek-Dişi Aktif Dönüştürücü Adaptör

Satıcı: Smallman

408,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 408.33
Dark DK-HD-AHDMIXVGA2 Hdmı - Vga Ve Ses Aktif Kablosu

Satıcı: SMALLMAN

413,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 413.49
Dark DK-HD-AHDMIXVGA2 HDMI to VGA Ses Dijital Analog Erkek-Dişi Aktif Dönüştürücü Adaptör

Satıcı: elitstore

414,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 414.19
Dark DK-HD-AHDMIXVGA2 Hdmı - Vga Ve Ses Aktif Kablosu

Satıcı: elitstore

414,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 414.19
Dark DK-HD-AHDMIXVGA5 HDMI to VGA Siyah Çevirici 338,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 348
Dark DK-HD-AHDMIXVGA4 HDMI to VGA Siyah Çevirici 384,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 394
DARK DK HD AHDMIXVGA5 HDMI - VGA DÖNÜŞTÜRÜCÜ

Satıcı: onmarktr

486,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

14 486.18
DARK DK HD AHDMIXVGA5 HDMI - VGA DÖNÜŞTÜRÜCÜ

Satıcı: zmteknoloji

489,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

15 489.43
Dark Hdmı - Vga Donusturucu (ses Destegı Yok) (dk-hd-ahdmıxvga4)

Satıcı: Teknobiyotik

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 499.00

Dark HDMI to Analog VGA Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

Dark HDMI to Analog VGA Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
VGA
2 adet
Full HD
Var
Yok

Dark HDMI to Analog VGA Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü HDMI
• Çıkış Sayısı 2 adet
• Çıkış Arayüzü VGA AUX
• Kablo Var
• Örgü Kablo Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah

Dark HDMI to Analog VGA Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.