Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
Çıkış Sayısı:
1 adet
Çözünürlük Desteği:
Full HD
Kablo:
Var
Örgü Kablo:
Yok

Dark UGA33 USB 3.0 to HDMI Dönüştürücü Fiyatları

Dark DK-AC-UGA33 Full HD USB 3.0 - HDMI Harici Ekran Kartı

Satıcı: Hepsiburada | 54 yorum

663,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 663.98
Dark UGA33 USB3.0 HDMI Harici Ekran Kartı

Satıcı: Teknobiyotik

663,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 673.98
DARK UGA33 DK-AC-UGA33 0.15metre USB-HDMI Çevirici Adaptör Gümüş

Satıcı: onlinealisverisyap

667,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 667.74
Dark Uga33 Dk-Ac-Uga33 0.15Metre Usb-Hdmı Çevirici Adaptör Gümüş

Satıcı: onlinealisverisyap

697,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 697.00
Dark DK-AC-UGA33 Full HD USB 3.0 - HDMI Harici Ekran Kartı

Satıcı: onlinealisverisyap

749,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 749.47
Dark DK-AC-UGA33 Full HD USB 3.0 - HDMI Harici Ekran Kartı

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

762,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 762.67
Dark DK-AC-UGA33 USB3.0 to HDMI Dişi Çevirici 698,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 708
Dark Dk-Ac-Uga33 Hdmı Usb 3.0/2.0 Dönüştürücü

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

774,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 774.30
Dark DK-AC-UGA33 UGA33 USB 3.0 to HDMI Harici Ekran Kartı

Satıcı: netsiparis

903,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 903.10
Dark UGA33 USB To HDMI Çevirici (DK-AC-UGA33)

Satıcı: Core Bilgisayar

1.090,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 1090.14

Dark UGA33 USB 3.0 to HDMI Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

Dark UGA33 USB 3.0 to HDMI Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
Full HD
Var
Yok
Kablo Uzunluğu:
15 cm

Dark UGA33 USB 3.0 to HDMI Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü USB Type-A
• Çıkış Sayısı 1 adet
• Çıkış Arayüzü HDMI
• Kablo Var
• Kablo Uzunluğu 15 cm
• Örgü Kablo Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Gümüş

Dark UGA33 USB 3.0 to HDMI Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.