Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
Çıkış Sayısı:
1 adet
Kablo:
Yok

Dark USB2RS232 USB 2.0 to RS232 Dönüştürücü Fiyatları

Dark Usb 2.0 Uyumlu Rs232 Seri Port Dönüştürücü Soket Dk-Ac-Usb2rs232

Satıcı: 2tbilgisayar

300,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 300.10
Dark Dk-Ac-Usb2rs232 Usb'den Rs232 (Seri) Çevirici

Satıcı: onlinealisverisyap

394,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 394.50
Dark DK-AC-USB2RS232 Usb 2.0 Usb Çevirici

Satıcı: onlinealisverisyap

423,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 423.48
DARK USB 2.0 - RS232 Seri Port Dönüştürücü DK-AC-USB2RS232

Satıcı: onlinealisverisyap

424,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 424.48
DARK DK-AC-USB2RS232 USB'den RS232 (Seri) Çevirici

Satıcı: onlinealisverisyap

381,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 391.9
DARK USB 2.0 - RS232 Seri Port Dönüştürücü DK-AC-USB2RS232

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

441,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 441.74
Dark DK-AC-USB2RS232 Usb 2.0 Usb Çevirici

Satıcı: zmteknoloji

466,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 466.88
Dark DK-AC-USB2RS232 USB 2.0 to RS232 9 Pin Erkek-Erkek Dönüştürücü Adaptör

Satıcı: netsiparis

590,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 590.15
Dark DK-AC-USB2RS232 USB 2.0 to RS232 9 Pin Erkek-Erkek Dönüştürücü Adaptör

Satıcı: Parnet

646,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 646.59
Dark USB 2.0 To RS232 Seri Port Dönüştürücü [DK-AC-USB2RS232]

Satıcı: Core Bilgisayar

713,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 713.96

Dark USB2RS232 USB 2.0 to RS232 Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

Dark USB2RS232 USB 2.0 to RS232 Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
Yok

Dark USB2RS232 USB 2.0 to RS232 Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dönüştürücü İşlevi Veri Aktarımı
• Diğer Özellikler Sabitleme Vidası/Yuvası

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü USB Type-A
• Çıkış Sayısı 1 adet
• Çıkış Arayüzü RS232
• Kablo Yok

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah

Dark USB2RS232 USB 2.0 to RS232 Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.