Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
Çıkış Sayısı:
1 adet
Kablo:
Yok

Digitus DA-70156 USB 2.0 to RS232 Dönüştürücü Fiyatları

Digitus DA-70156 Usb 2.0 TO RS232 (Seri) Çevirici

Satıcı: VENOT NETWORK | 235 yorum

455,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 455.00
Digitus DA-70156 USB 2.0 - RS232 Adaptör

Satıcı: venotnetwork

535,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 535.00
DIGITUS  USB2.0---RS232 SERİ ÇEVİRİCİ (DA-70156)

Satıcı: Venot Network

581,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 581.03
Digitus DA-70156 USB 2.0 - RS232 Adaptör

Satıcı: kaktusbilisim

581,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 581.73
Digitus DA-70156 Usb 2.0 TO RS232 (Seri) Çevirici

Satıcı: Technobag

584,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 584.00
Digitus DA-70156 Usb 2.0 TO RS232 (Seri) Çevirici

Satıcı: PoltechLTD

626,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 626.98
DIGITUS  USB2.0---RS232 SERİ ÇEVİRİCİ (DA-70156)

Satıcı: Poltech

669,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 669.30
Çevirici Dönüştürü Usb To Vga Orjinal Dıgıtus Adaptör Da-70156

Satıcı: izmirnecip

696,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 696.60
Digitus Da-70156 Usb 2.0 To Rs232 Dönüştürücü

Satıcı: Sanaluygun

793,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 793.60
Digitus DA-70156 Usb 2.0 TO RS232 (Seri) Çevirici

Satıcı: SMALLMAN

807,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 807.27
Dıgıtus DA-70156 USB To Serial Converter - Siyah

Satıcı: Aker İleri Teknoloji

847,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 847.21
DÖNÜŞTÜRÜ USB TO RS232 ÇEVİRİCİ ORJİNAL DIGITUS Adaptör DA-70156

Satıcı: EYE PC

999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1009

Digitus DA-70156 USB 2.0 to RS232 Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

Digitus DA-70156 USB 2.0 to RS232 Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
Yok

Digitus DA-70156 USB 2.0 to RS232 Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dönüştürücü İşlevi Veri Aktarımı
• Diğer Özellikler Sabitleme Vidası/Yuvası

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü USB Type-A
• Çıkış Sayısı 1 adet
• Çıkış Arayüzü RS232
• Kablo Yok

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah

Digitus DA-70156 USB 2.0 to RS232 Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.