Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
Çıkış Sayısı:
1 adet
Kablo:
Yok

Digitus DA-70167 USB 2.0 to RS232 Dönüştürücü Fiyatları

Digitus DA-70167 USB-RS232(SERİ) Çevirici + 80CM USB Kablo

Satıcı: Gürbüz Bilgisayar | 406 yorum

385,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 385.00
Digitus DA-70167 USB-RS232(Seri) Çevirici + USB Kablo 80 CM

Satıcı: venotnetwork

381,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 381.30
DIGITUS DA-70167 USB2.0 AE=>RS232 E SERİ ÇEVİRİCİ

Satıcı: Venot Network

441,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 441.35
Digitus Da-70167 Usb-Rs232(Seri) Çevirici + 80Cm Usb Kablo

Satıcı: VENOT NETWORK

451,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

4 451.10
DIGITUS USB Seri Adaptör - RS232 Dönüştürücü - USB 2.0 Tip A - DSUB 9M - PL2303GT Yonga Seti - 80 cm Kablo Dahil

Satıcı: Network Teknoloji

469,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 479
Digitus DA-70167 USB-RS232(Seri) Çevirici + USB Kablo 80 CM

Satıcı: enrakipsiz

597,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 597.99
Digitus Da-70167 Usb-Rs232(Seri) Çevirici + 80Cm Usb Kablo

Satıcı: ONMARKTR

629,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 629.80
Digitus DA-70167 USB-RS232(SERİ) Çevirici + 80CM USB Kablo

Satıcı: Elektro Sepeti

678,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 678.96
DIGITUS DA-70167 USB2.0 AE=>RS232 E SERİ ÇEVİRİCİ

Satıcı: netsiparis

727,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 727.30
Digitus Usb-Rs232 (Seri) Çevirici + 80Cm Usb Kablo Da-70167

Satıcı: pazareyle

902,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 902.10

Digitus DA-70167 USB 2.0 to RS232 Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

Digitus DA-70167 USB 2.0 to RS232 Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
Yok

Digitus DA-70167 USB 2.0 to RS232 Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dönüştürücü İşlevi Veri Aktarımı
• Diğer Özellikler Sabitleme Vidası/Yuvası

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü USB Type-A
• Çıkış Sayısı 1 adet
• Çıkış Arayüzü RS232
• Kablo Yok

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah

Digitus DA-70167 USB 2.0 to RS232 Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.