Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
VGA
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
Çıkış Sayısı:
1 adet
Çözünürlük Desteği:
Full HD
Kablo:
Var
Örgü Kablo:
Yok

Digitus DA-70473 VGA to HDMI Dönüştürücü Fiyatları

Digitus DA-70473 VGA to HDMI SES Erkek-Dişi 0.15Mt 1080p Full HD Dönüştürücü Adaptör

Satıcı: Venot Network

979,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 979.70
Digitus Vga Erkek To Hdmı Dişi Çevirici Da-70473

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

1.015,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 1015.20
Digitus Vga Hdmı Çevirici + Ses (3.5Mm), Full Hd (1080P) Kablolu 15 Cm Siyah

Satıcı: Network Teknoloji | 1 yorum

1.242,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 1242.00
Digitus DA-70473 VGA - HDMI Çevirici + Ses (3.5mm), Full Hd (

Satıcı: VENOT NETWORK | 1 yorum

1.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 1290.00
Digitus DA-70473 VGA to HDMI SES Erkek-Dişi 0.15Mt 1080p Full HD Dönüştürücü Adaptör

Satıcı: netsiparis

1.384,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 1384.20
Digitus Vga Erkek To Hdmı Dişi Çevirici

Satıcı: YEDİGÜN STORE

1.550,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 1550.20
Digitus DA-70473 VGA - HDMI Çevirici + Ses (3.5mm), Full HD (1080p), Kablolu, 15 cm, Siyah Renk

Satıcı: Tedarikturkiye

1.621,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 1621.00
Digitus DA-70473 VGA - HDMI Çevirici + Ses (3.5mm), Full HD (1080p), Kablolu, 15 cm, Siyah Renk

Satıcı: YEDİGÜN STORE

1.663,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 1663.24
Digitus VGA Erkek to HDMI Dişi Çevirici

Satıcı: Datasent

3.071,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 3071.25

Digitus DA-70473 VGA to HDMI Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

Digitus DA-70473 VGA to HDMI Dönüştürücü Temel Özellikleri

VGA
1 adet
Full HD
Var
Yok
Kablo Uzunluğu:
15 cm

Digitus DA-70473 VGA to HDMI Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü VGA
• Çıkış Sayısı 1 adet
• Çıkış Arayüzü HDMI
• Kablo Var
• Kablo Uzunluğu 15 cm
• Örgü Kablo Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 45 mm
• Genişlik 45 mm
• Derinlik 15 mm

Digitus DA-70473 VGA to HDMI Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.