Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
Çıkış Sayısı:
1 adet
Veri Hızı:
1 Gbps
Kablo:
Var
Örgü Kablo:
Yok

Digitus DN-3024 USB 3.0 Type-C to Gigabit Ethernet Dönüştürücü Fiyatları

Digitus DN-3024 Usb Type-C Gigabit Ethernet Adaptörü

Satıcı: GÜRBÜZ BİLGİSAYAR

810,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 820
Digitus DN-3024 USB TYPE C Gigabit Ethernet Adaptörü, 1x10-100-1000 port,1xUSB Tip C erkek port

Satıcı: Network Teknoloji | 16 yorum

634,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 634.80
Dıgıtus Dn-3024 Usb Tip C 3.0 Gigabit Ethernet Adaptörü

Satıcı: VENOT NETWORK

789,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 789.60
DIGITUS USB3.0 TYPE C---RJ45 ÇEVİRİCİ(DN-3024)GBIT

Satıcı: Venot Network

823,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 823.53
Digitus Dıgıtus DN-3024 USB Tip C 3.0 Gigabit Ethernet Adaptörü - Beyaz

Satıcı: VENOT NETWORK

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 849.00
Digitus DN-3024 USB Type-C to Ethernet Çevirici 903,00 TL + 15,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 913
Digitus DN-3024 10/100/1000 Mbps USB 3.0 Ethernet Adaptörü

Satıcı: NetworkTeknoloji | 1 yorum

990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 990.00
Digitus DN-3024 USB TYPE C Gigabit Ethernet Adaptörü, 1x10-100-1000 port,1xUSB Tip C erkek port

Satıcı: NetworkTeknoloji

990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 990.00
Dıgıtus Dn-3024 Gigabit Type-C Ethernet

Satıcı: onlinealisverisyap

1.057,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1057.70
Digitus DN-3024 10/100/1000 Mbps USB 3.0 Ethernet Adaptörü

Satıcı: onlinealisverisyap

1.133,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 1133.64
Digitus DN-3024 USB TYPE C Gigabit Ethernet Adaptörü, 1x10-100-1000 port,1xUSB Tip C erkek port

Satıcı: onlinealisverisyap

1.171,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 1171.59
DIGITUS USB3.0 TYPE C---RJ45 ÇEVİRİCİ(DN-3024)GBIT

Satıcı: Parnet

1.612,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 1612.67

Digitus DN-3024 USB 3.0 Type-C to Gigabit Ethernet Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

Digitus DN-3024 USB 3.0 Type-C to Gigabit Ethernet Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
1 Gbps
Var
Yok
Kablo Uzunluğu:
20 cm

Digitus DN-3024 USB 3.0 Type-C to Gigabit Ethernet Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dönüştürücü İşlevi Ağ Aktarımı
• Diğer Özellikler Alüminyum Gövde

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü USB Type-C
• Çıkış Sayısı 1 adet
• Çıkış Arayüzü Ethernet
• Kablo Var
• Kablo Uzunluğu 20 cm
• Örgü Kablo Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Gri
• Uzunluk 64 mm
• Genişlik 24 mm
• Derinlik 17 mm

Digitus DN-3024 USB 3.0 Type-C to Gigabit Ethernet Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.