Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
Çıkış Sayısı:
1 adet
Kablo:
Yok

Hadron 4029 HDMI to Micro HDMI Dönüştürücü Fiyatları

HDMI DİŞİ TO HDMI MICRO ERKEK ÇEVİRİCİ HADRON HDX-1267

Satıcı: GAMGAM TECHNO

72,00 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 82
Hadron Hdx1267 Micro Hdmı (M) - Hdmı (F) Dönüştürücü Adaptör - Siyah

Satıcı: Fizyontek

125,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 125.20
Hadron HDX1267 Micro HDMI (M) - HDMI (F) Dönüştürücü Adaptör - Siyah

Satıcı: Hesaplı Fiyat

105,36 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 115.36
Hadron HDX1267 Micro HDMI (M) - HDMI (F) Dönüştürücü Adaptör - Siyah

Satıcı: Fizyontek | 1 yorum

101,04 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 111.04
HADRON Hdx1267 Hdmi Micro To Hdmi F Çevirici Siyah

Satıcı: Fizyontek

116,72 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 126.72
Hadron HDX1267 Micro HDMI (M) - HDMI (F) Dönüştürücü Adaptör - Siyah

Satıcı: Fizyontek

125,45 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 135.45
Hadron HDX1267 Micro HDMI (E) - HDMI (D) Dönüştürücü Adaptör - Siyah

Satıcı: Fizyontek

125,45 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 135.45
HADRON Hdx1267 Hdmi Micro To Hdmi F Çevirici Siyah

Satıcı: KANMAZ ELEKTRONİK

149,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 159
Micro Hdmı To Hdmı Çevirici Hadron Hd4029 Hdx1267

Satıcı: hesaplifiyat

110,40 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 120.4
Hadron HDX1267 Micro HDMI (M)-HDMI (F) Dönüştürücü Adaptör-Siyah 152,72 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 sn önce

10 162.72
Hadron HD-4029 Hadron Micro Hdmı Çevirici

Satıcı: Medyasarf Bilgisayar

160,54 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 170.54
Hadron HDX1267 Micro HDMI Erkek to HDMI Dişi Çevirici Adaptör Siyah

Satıcı: TeknoFun Store

173,13 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 sn önce

12 183.13

Hadron 4029 HDMI to Micro HDMI Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

Hadron 4029 HDMI to Micro HDMI Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
Yok

Hadron 4029 HDMI to Micro HDMI Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü Micro HDMI
• Çıkış Sayısı 1 adet
• Çıkış Arayüzü HDMI
• Kablo Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah

Hadron 4029 HDMI to Micro HDMI Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.